Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szerintetek gáz, ha a...

Lányok! Szerintetek gáz, ha a pasi azért utasítja vissza az egy-éjszakás felkéréseket, mert nem akar semmit se elkapni?

Figyelt kérdés
Ezek a betegségek többnyire halálig tartanak. Meg nem öl, de az életminőséget kellemetlenül befolyásolja (Herpesz, HIV, HPV, szemölcsök, gonorrhea, szifilisz, tripper, ebola)

2015. jan. 25. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem sem éri meg. Haverom még a röptèben a legyet is típus, így màr megfordult az urológusnàl is pàrszor, szerintem annyit nem ér, hogy utàna felnyúljanak neked. De ha rendesen vèdekezik az ember, akkor nem lehet nagy baj, ja meg csók, oràl kilőve az egyéjszakàsiknàl.

21/F

2015. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nem gáz, sőt. :) Érett gondolkodásra és elővigyázatosságra vall, ami pirospont! :)


22N

2015. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Koton ember, koton!!!!
2015. jan. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben, tehát annyira nem is vészes. Akkor milyen árulkodó jelei vannak, hogy a lány csak próbára tett a felhívással, de valójában ő is így vélekedik a témáról?
2015. jan. 25. 10:01
 5/11 anonim ***** válasza:
smár kilőve... peersze, sok csaj fog smárolás nélküül kefélni. hát basszus ennek is megvan a kockázata, ha ekkora punci vagy hogy nem dugsz meg ezért egy csajt akkor száradjon is le a farkad
2015. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És kapcsolatban is vizsgálatra küldöd a lányt, mielőtt szexeltek? Mert ugyanannyira velejárója, mint az egyéjszakásban . Nem tartom amúgy gáznak, talán inkább emiatt utasítsanak vissza, mint másért, de egy igényes nő jár nőgyógyászhoz, és ha esetleg ilyen problémák lennének, kikezeli, ha lehet.
2015. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Egy ilyen barom inkább sose szexeljen! Még a végén szaporodna!
2015. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Egyéjszakásnál csók, orál kilőve. :DDDDDDD Oké. Csak azt mond meg, mitől nedvesedik be az a lány kedves első? A pillantásodtól?

Szerintem gáz, ne legyél már ekkora balfarok. Ott van az a k rva óvszer.

20/N

2015. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van keze is az embernek nem? :D Na jó a csók még bőven belefér. :D
2015. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebbe nekünk nincs beleszólásunk, ha neked nem gáz akkor nem gáz egyáltalán.
2015. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!