Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van egyre kevesebb...

Miért van egyre kevesebb magyar lány?

Figyelt kérdés
Alig van magyar lány már csak cigányok. Nem vagyok rasszista, viszont mivel magyar vagyok nekem más nem kell. 50 év múlva lesznek még magyarok vagy das ende?
2015. jan. 20. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kelet-Magyarországon élsz? Ott már tényleg több van.
2015. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miskolc... Utálok itt élni. Lezüllött iparváros tele románóval...
2015. jan. 20. 10:08
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
Rajtunk múlik, mi lesz, nem a mélytengeri áramlásokon.
2015. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha figyelembe vesszük, hogy minden második nyolc év alatti gyerek cigány, plusz azt, hogy ennek ellenére milyen jelentős a társagalom elöregedése, levonhatjuk a következtetést, hogy 50 év múlva egy párszázezer aktív dolgozónak kell eltartania a többmilliós cigány szaporulatot és a többmillió nyugdíjast. de nem baj, mert már most nagy a munkanélküliség, szóval munkahely később se lesz :) jó itt élni.
2015. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szergej55 ***** válasza:
Ha balf.aszok (kurv.aanyádtetvesg.ecicenzúra) maradunk, akkor igen. Mondom, hogy a többi tőlünk függ csak.
2015. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!