Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rákérdezzek vagy ne?

Rákérdezzek vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem tetszik, egy suliba járunk, egy hete ismerem csak, suliba mindig mosolyog ha elmegyek mellette, ha kiülök az aulába akkor odaül a közelembe lévő asztalhoz, elhívtam találkozni, oda is eljött, viszont elég rosszul sikerült.. Neten szoktunk beszélgetni, mondta hogy aranyos vagyok, viszont tegnap ráírtam és nem nagyon akart beszélgetni,tegnapelőtt taliztunk(lehet ezmiatt, mert balf**znak tart)..Elhívtam második talira, mondta még nem tudja hogy rá fog-e érni..Rákérdezzek hogy bejövök-e neki vagy ne?

2015. jan. 18. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
De mit rontottál el?
2015. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fogtam meg a kezét sétálás közbe, búcsúnál nem csókoltam meg, de még puszi se volt, miközbe szerintem ő várta, hogy legyen valami(Harapdálta az ajkát, gondolom ez arra utalt). Nem vagyok nagy csajozós típus, ezért is érzem így.
2015. jan. 18. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megjött neki :D
2015. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ja az is lehet.
2015. jan. 18. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit, beszélgessetek, aztán meg ismételten hívd el! :)
2015. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!