Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A visszafogott fiúk vágynak a...

A visszafogott fiúk vágynak a szerelemre, még ha soha nem is mentek oda egy lányhoz sem? Hogy hódíthatnék meg egy ilyen srácot, aki félénk és hallgatag?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 00:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
# 9 Ha különc gyerek, nem nagyon haverkodik az évfolyamtársakkal, akkor lehet nem menne el. Engem legalábbis nem vonzana, mert sok "nagy arc" van az évfolyamomban, akiket elég az előadásokon látnom. :D Bár ha tényleg személyesen elhívnának és nem az lenne, hogy otthagynának egyedül, akkor elmennék. :D
2015. jan. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mármint ha egy lány elhívna, akkor semmi esetre se hagynám ki! :D
2015. jan. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ilyen idős korban szerintem már nem ennek kéne lenni a szintnek. egy próbát esetleg megér, de nem tudom mit akarsz majd kezdeni egy ilyen loserrel.
2015. jan. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én egy elég harsány és nyitott lány vagyok és hozott már össze a sors magabiztos, hozzám hasonlóan nagydumás férfiakkal és nagyon nem jöttek be. Szeretem ha valaki fokozatosan tárul ki előttem, izgalmasnak tartom ha valaki ilyen titokzatos, izgatja a fantáziám, hogy milyen ember is lehet.
2015. jan. 17. 01:09
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerencsés lehet a kiszemelt, komolyan. :) Legyél a közelében, ha lehet és beszélgess vele. Egy idő után megnyílik, ha látja, hogy valóban érdeklődsz.
2015. jan. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Kizárólag vele szeretnól ismerkedni, kiszemelted magadnak? Vagy van esélye más félenk fiúknak is. Roppant nehéz ilyen lányt találni mint te. Mert szinte az összes csak az olyan pasikat keresik akiknek qrva nagy pofája van, keménykedős, középpontban lévő, aztán egy kapcsolatban meg semmit nem teljesít..

Szóval érdekelne, hogy most kizárólag ő érdekel? Ha ez nem így van, kérlek írj privátban. :)

2015. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tetszik nekem külsőre, bár nem egy adonisz, de akikbe eddig beleszerettem sose voltak olyan nagy durranások, csak valamiért megfogtak. Amennyit beszéltünk, abból megállapítottam, hogy fejben is normális. Ha küldesz képet magadról, elmondom, hogy megmozgattál e bennem valamit.
2015. jan. 17. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!