Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Nem akar valaki...

Lányok. Nem akar valaki beszélgetni egy olyan fiúval, akit minden ismerőse magasról le. Nak? 24/F

Figyelt kérdés

Írjon privátot, aki szeretne.

(Úgyse lessz senki)


2015. jan. 14. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha még az ismerőseid is leszarnak ,akkor mit vársz az idegenektől?:D
2015. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Béla, te vagy az?
2015. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt sem tudom, hogy miért. Két hónapja kórházban voltam. Azóta a kutya se néz rám.

Tudod milyen sz.r érzés, mikor azok hagynak cserben, akiket barátaidnak tartottál? Mintha soha nem is ismertem volna senkit. Az egész életem tönkrement, egyetlen vállműtét miatt? Ez mi már?

2015. jan. 14. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
szarban derul ki ki az igazi... es ki a hamis
2015. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

panaszkodásra senki se kíváncsi.

csak akiben túlteng átmenetileg a segíthetnék. elpárolog hamar ilyen körülmények közt.

2015. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bocs hogy élek. Kívánok nektek is ilyen helyzetet. Akkor talán megértitek, milyen.

Aki tényleg írt, azoktól bocsánatot kérek. Nem tudok visszaírni. Megint fály a vállam, úgyhogy majd visszaírok. Tényleg bocs.

2015. jan. 14. 22:18
 7/8 A kérdező kommentje:
De azért jól esik, hogy vannak olyanok, akik nem csak kritizálni járnak ide.
2015. jan. 14. 22:20
 8/8 anonim válasza:
Mi történt a válladdal?
2015. jan. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!