Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek meg vele?...

Hogyan ismerkedjek meg vele? Bővebben lent

Figyelt kérdés

van egy csaj akit fészbúkon szúrtam ki, 3 közös ismerősünk van és random rátaláltam. nagyon bejön a stílusa (elvont rocker/alter csajszi) és nagy valószínűséggel jól ki is jönnénk egymással, nagyon hasonló zenéket, filmeket szeret ő is ahogy a megosztásaiból, képeiből lejön. persze ez nem minden de kiindulási alapnak jó.


viszont iszonyat gyökérnek érezném magam ha csak így ráírnék hogy "hé figyu, szerintem hasonlítunk, találkoznunk kéne" :D az a pár közös ismerős is elég távoli, nem kérhetem meg őket hogy mutassanak be, azt is gáznak érezném.


valami tipp? nem akarom elengedni ezt a csajt :D 22/f


2015. jan. 14. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Derítsd ki hogy mikor lesz ott valami bulin, aztán ott környékezd meg! Eléggé le lehet sokkolni valakit ha kapásból tudod a nevét, ő meg nem tudja ki vagy. Ha pedig megkérdi hogy honnan tudod, akkor még hazudnod sem kell, simán mondhatod hogy az internet korában nincsenek titkok, vagy még durvábbat, pl sokat hallottál róla.
2015. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Internetes profilok alapján ne ítélj! Szerintem csalódni fogsz. Én is itt játszom a bunkó tajparasztot, aztán a valóságban egy jóérzésű, intelligens alak vagyok. És ez fordítva is igaz lehet, pláne ha alter rocker a csaj a profilja alapján. Alter, pff. Ez olyan ku.va divatos image manapság. Biztosan kamu, de te tudod.
2015. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!