Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, tök jól elbeszél...

Van egy lány, tök jól elbeszélgetünk mindenről, elég sok mindent megtudtam róla. Komolyabb kapcsolatot szeretnék vele, de nem igen vevő erre. Hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja beszélgetünk facén.

Kérdeztem tőle, hogy jó lenne valamikor találkozni, azt mondta, hogy nem tudja.

Többször mondogatta, hogy most elmegyek pasizni meg ilyenek.

Ha meg én írok ilyet, akkor meg felkapja a vizet. Amúgy meg ilyen szerelmi bánata van, egyedül van de még szerelmes az exébe.

Most meg pár napja nem ír semmit, írtam neki de nem is nézi meg mert nincs ott a látta jel. előző héten meg végig chateltük az egész napokat.

Nemtudja eldönteni, hogy mit akar?

Amúgy én nem vagyok oda a chatlésért, jobban szeretek élőben beszélgetni.


2015. jan. 13. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyet hagyni kell a falloszba.
2015. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem neki nem kellesz most semmilyen kapcsolatra, unaloműzésként irkál neked. ha nem akarsz ezen kattogni folyton eredmény nélkül, hagyd, egyértelmű, hogy nem érdekled. ha lenne is valami, nem lenne tartós
2015. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha bejönnél neki már rég találkoztatok volna..

unalom ellen jól jöttél, lehet kifogástalannak találja a társaságod- csak nem jössz be neki ettől továbbra se. Én nem szoktam soha hagyni a falloszba a dolgot, addig törtetünk amíg csak lehet.. a vége rossz lesz, de próbálkozni kell.

2015. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egy varosban laktok? tudod hova jar el? Barhol ,,veletlenre" hivatkozva fuss vele beszeoges es akkor mar a gesztusok testbeszed el arulja amire kivancsi vagy. Egyutt erzek amugy veled hasonlo cipoben jarok. De a facebookos latta jelzest siman meglehet elozni ha nem nyom bele az ablakba es igy eltudja olvasni es megse irja ki h latta. Marha idegesito plane ha melette latod hogy posztolgat dolgokat, de a piros tortenest jelzo ikon nem tunne fel persze.
2015. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minek törtetni ha rossz a vége.

Kérdező,keress egy értelmes nőt.

2015. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem egészen egy városban lakunk, 20 km a táv, szóval majdnem.

Buliban nem akarok vele találkozni, ezt elmondja, hogy hova megy hétvégén bulizni. Máshova nagyon nem igazán szokott elmászkálni, főleg nem egyedül. ha a barátnői is ott vannak elég gáz. mert ha valamelyiknek nem vagy szimpatikus képesek a nő helyett dönteni és kampec.

2015. jan. 14. 00:25
 7/8 Fish1 ***** válasza:
Most komolyan olyan csajtól akarsz valamit, aki szerelmes még az exébe? Szerinted mennyire lenne komoly az a kapcsolat a csaj részéről? -_-
2015. jan. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek...


Te magad írtad,hogy még szerelmes az exébe,akkor mi a fenét akarsz tőle? Jól jöttél,hogy tudott valakivel beszélgetni,lefoglaltad,elterelted talán a gondolatait az exéről,kis önbizalmat adtál neki,és ennyi.

2015. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!