Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki értelmes emberi lény...

Valaki értelmes emberi lény ismerkedne? :"D 14/L magamról egy kicsi lent:D

Figyelt kérdés

Szóval:D 14 éves, nyolcadikos:D emo/goth stílusú fekete színt kedvelő nőiesebb öltöködés vall rám:D szeretema rock-ot:D BVB, BMTH, FOB, AFC, Asking Alexandria, Slipnkot, 30 seconds to mars, sum 41, blink 182 stb :D

jövőre nézve gimnáziumba megyek majd bölcsészetre egyetemen:D megelégedve ugyan nem vagyok magammal de ha valamit elhatározok akk megteszem és úgy lesz:D filmekben Addams Family, Eleven Testek, Ollókezű Edward, Halott Menyasszony:D Sorozatom: Trónok Harca:D Kedvenc rendezőm Tim Burton:D imások olvasni és szeretem a verseket főleg Adyt:D emellett a graffitit a rajzokat és a tumblrt is:D


2015. jan. 13. 19:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
6# szóval kicsit több vagyok mint a harmada a lánynak akit elképzelsz magadnak ami normális súly egy 14 éves lánynál. senki nem mondta életemben még azt se hogy duci vagyok, félre értés ne essék túl vékony se de azért mivel nem érem el a malac vágási súlyát a hatos versenyző felesége már nem leszek sajnálatomra,mivel az eszéért szeretném:D
2015. jan. 13. 19:28
 12/21 A kérdező kommentje:
kedves 10-es belém köthetsz mert nem rakok mondat végi írásjelet.:"D meg is teszed és csak neked annek a végére is van valamim:D de ha már rajtam és a jövőmön gondolkodsz akk térj ki arra is, hogy az még sok idő, és arra hogy nem ismersz, és nem tudod mi van és mi nincs bennem. Pont. :D :D :D!:D (természetesen direkt volt,és szarkazmusból):D
2015. jan. 13. 19:33
 13/21 anonim ***** válasza:
Hmm én úgy tudom a Trónok harca erősen korhatáros, minek nézi azt egy 14 éves csips.zar?
2015. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nézd, tetszeni ígyis úgyis kell egymásnak küldj privbe egy face profilt és megmondom, utána, hogy tetszik e a többi :D
2015. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Tronok Harca. Miért? Mert jó, mert tetszik, mert miért ne? És egy unatkozó ember, miért gyakori kérdéseken él? ennyire nagy az unalom papus?:D
2015. jan. 13. 19:41
 16/21 anonim ***** válasza:
Öhhmm...az, hogy én unalomból vagyok itt, az egy dolog...de GYIK-en ismerkedni az már mindennek a legalja, és az elkeseredettség jele. :D
2015. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Egész jól hangzik!


65/F

2015. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Írj 15/F :)
2015. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 lazz válasza:
azért a régi klasszikusok hiányoznak onnan /metallica, acdc, iron maiden, black sabbath stb../ az ízlésed végső soron egész jó, ráadásul ostobának sem tűnsz, de a bölcsészkedést még párszor gondold át :D
2015. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
tökéletes lennél számomra. írj rám, ha akarsz FB-vel és beszélgessünk:)
2015. jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!