Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol és hogyan ismerkedhetek...

Hol és hogyan ismerkedhetek olyan lányokkal, akik kedvesek, őszinték, kifinomultak, intelligensek, jó a humoruk, szívesen kommunikálnak, toleránsak és lehetőleg egyedülállóak? 25/F

Figyelt kérdés
Eddig akárhogy próbálkoztam, azt hittem ilyeneket találok, de erősen megcáfolták magukat azzal, hogy hitegettek, majd eltűntek vagy pedig még csak nem is kommunikáltak velem. Ha nem velük van a baj akkor min kéne változtatnom?
2015. jan. 13. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

FIGYELEM!

Feltétlen értesítsetek engem is, ha a fenti paraméterekkel rendelkező hölgy van a közelben!

Ez nekem olyan küldetés, mint a Szent Grál keresése!

2015. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most azt várod, hogy rád írjanak, igaz? Mert gondolom nem egy koordinátát vársz válaszként.
2015. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nem a valóságban élsz hanem valami kibekúrt fantáziavilágban.

Túl sok Disney mesét és túl sok gagyi romantikus filmet láttál már (vagy bármilyen filmet, amin a szerelem, az emberek és a kapcsolatok ahhoz hasonlóan hazug módon vannak ábrázolva.)


Férfiként rohadt nagy elvárásaid vannak, mondom ezt neked férfiként.


Az én elvárásaim:

-kalandra, szexre: a lány legyen csinos

-tartós kapcsolatra: a lány legyen csinos és kedves


Valahogy mindig találok magamnak nőt hamar, ha szeretetre, szexre vagy intimitásra vágyom.

2015. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ilyen lány (nő) manapság nincs. Nem tudom hol élsz.
2015. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szivarklubok ? akkor még pénzes is...
2015. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyetemi könyvtárakban esetleg.
2015. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Már kikérem az összes őszinte, kifinomult, kedves, intelligens, jó humorú, kommunikatív, toleráns egyedülálló nő nevében az előző hozzászólok véleményét!!!..Mert vagyunk ám, csak körül kéne nézni. Meg ahhoz a férfiaknak is olyannak kéne lenni, ha már ez az elvárás, a másik oldal is tegye meg a magáét. :) Szerintem egyszerűen rossz helyen keresgélsz, vagy klisékben gondolkodsz..én sok ilyen nőt ismerek, és sok is van egyedül. 32/N.
2015. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!