Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoljak? Lehet belőle...

Mit gondoljak? Lehet belőle valami? 16l

Figyelt kérdés
Van egy fiú, fél évvel fiatalabb nálam, szeptember óta ismerem. Egy hónapja bevallotta, hogy tetszem neki, azóta nem történt semmi előrelépés. Egyik héten azt hallottam vissza, hogy nem tudja, hogy mit akar, és azt az indokot hozta fel, hogy nincs bennünk semmi közös. Szerintetek lehet belőle valami?
2015. jan. 12. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Tedd szét a lábad és megtudod
2015. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:
Ne szenvedj szerintem az ilyen srácokkal.:) Még ha golyókat is eresztene váratlanul, és képes lenne eljutni odáig, hogy leszólít (nincs bennünk semmi közös de tetszel = nagyon tetszel nekem, de béna vagyok és nem tudok kezdeményezni, ezért inkább méltóságom megőrizendő ezt mondom mindenkinek), akkor is előjönne később, hogy egyszerűen még kis éretlen, és nem lenne különösebben jó dolgod mellette.:) Vedd lazán, ne aggód túl, majd jön valaki bátrabb;)
2015. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az első hozzászóló mehet a kukába.

Beszélgessetek egyet, talán ismerjétek meg egymást jobban. Persze lehet belőle akármi. :)

2015. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha tetszel neki és neked is tetszik akkor lehet köztetek valami ja
2015. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!