Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szisztok! Van egy lány a...

Valaki14000 kérdése:

Szisztok! Van egy lány a sulimban egy évvel fiatalabb, mint én. Nekem kb.3-4 hónapja nagyon tetszik, sőt szeretem! Én ezt elmondtam neki, elhiszi de ő nem igazán érez semmit legalabbis ezt mondta.!?

Figyelt kérdés
De nem tudja,hogy fog-e szeretni.. Szünetekbe mindig nézem es amikor rámosolygok akkor elpirul és elfordítja a fejét:) ez mit jelent..??:/

2015. jan. 10. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
szisz neked is :) szerintem pedig tetszel neki :)
2015. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
titkolja hogy kedvel
2015. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elvakítja a szerelem, de cukik vagytok, ahj, istenem! *.*
2015. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bejossz neki csak lehet nem meri elmondani...ki tudja. Velem is ez van amugy csak en lany vagyok :/
2015. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet h bejössz neki, vagy csak zavarban van amiatt h tudja h szerelmes vagy belé. Ki tudja, még összejöhettek ;)

Sok szerencsét!!

2015. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) remélem,hogy lesz valami:)) azt mondta hogy nem tudja még:/) de mimdig elpirul!:/:S
2015. jan. 11. 10:36
 7/9 A kérdező kommentje:
MIkor fb-n is besztélgetünk kérek tőle egy képet küld sőt kettot is.. Irom neki h gyonyoru kuld egy elpirulos smileyt..kerdeztem adhatok egy puszit neki es azt mondta h meggondoljaa...de azt irta utana h inkabb most nee nem tudom most mi van..:/"(
2015. jan. 20. 20:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Összejottunk:$
2015. jan. 31. 16:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Jo nektek:)
2015. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!