Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem bírom, az a lány aki...

Nem bírom, az a lány aki szerelmes vagyok mással van el jól. Szóval mégis igaz, hogy a mai lányok a külsőre mennek?

Figyelt kérdés
Az osztálytársnőm összejött egy férfimodellel. Magas, fekete hosszú haja van és gyakran fotózák. Valamint partikra jár, van kocsija, celebekkel haverkodik és mindenkivel lenéző. Én meg egy magányos kis csótányféreg vagyok, aki naponta többször sír a lány miatt. Verset is írtam neki facebookon, megnézte, de nem írt vissza.
2015. jan. 10. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
minek alázod meg magad azzal, hogy írsz neki?
2015. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Én meg egy magányos kis csótányféreg vagyok, aki naponta többször sír a lány miatt."

Most úgy őszintén, ha ilyen véleményed van magadról, akkor te szerinted a szemében férfi vagy? Megsúgom, nem. Ellenben akivel összejött, az igenis férfi.


Szerintem te se választanád a Ladát a Ferrari helyett.

2015. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megtalálta az alfahímet, te meg otthon sírsz. Ez van, lépj túl!
2015. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem bírok miatta aludni, mert csak rá gondolok. Akkor kész, ennyi volt. Mellette biztos boldogabb lesz, én meg egy roncs Lada vagyok akit úgy kell tolni és semmire nem használható.
2015. jan. 10. 09:50
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Ugye ez csak valami provokatív kamukérdés?

Mert, ha nem akkor látom fogalmad sincs a nőkről, ha ezen meglepődsz. :D


Nyilván egy egész nap siránkozó, azonnal szerelmes versekkel bombázó, magányos csótányféreg sokkal jobb parti mint egy sikeres "szőke herceg".

2015. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azert mert te nem kellesz neki, meg nem jelenti, hogy a kulsosegek hajtjak. En se lennek veled.. Hogy miert? Mert "egy csotanyfereg vagy aki naponta tobbszor sir, es meg verset is irt"..kepzelem milyen vers. Egyebkent van egy nagyon jo idezet egy filmbol erre. Lenyege,c hogy a vers taplalja az eros szerelmet, de a csekely vonzalmat orokre elsorvasztja egy szar vers.
2015. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálad a belsővel nagyobb bajok vannak, mint a külsővel egyáltalán elképzelhető.


A lányoknak a magabiztos, férfias viselkedésű, jó kiállású férfiak tetszenek, te viszont a leírtak alapján nagyon nem vagy az.

Igaz, hogy fontos a külső is emellett, na de amit leírtam, az még annál is fontosabb.

2015. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyurj sportolj, szedd össze magad! Értékes ember vagy, fogadd el. Majd ha elhagyja a herceget, akkor repülj rá a csajra!
2015. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Áh, minden verset amit írtam, most semmisítettem meg. Elfogadtam, hogy nem fogok olyan lányt találni mint ő, legfeljebb rosszabbat. Remélem boldog lesz vele.
2015. jan. 10. 10:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt pont nem a külsőddel van a baj, hanem a viselkedéseddel.
2015. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!