Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik szerelem két állat...

Létezik szerelem két állat között vagy ez olyan dolog amire csak az ember képes?

Figyelt kérdés
Kérlek, írd le, mire alapozod, amit írsz!
2015. jan. 7. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi párt látok hiszek abban hogy két állat között szerelem...
2015. jan. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 NewFreeee ***** válasza:
61%
A delfinek az agyuk 20%-át használják. Az emberek a 10%-át. Elméletileg sokkal okosabbak nálunk. Mivel rengeteg 'delfin párt' találni a neten, így gondolom csak létezik.
2015. jan. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NewFreeee ***** válasza:

Mielőtt félreértene valaki, úgy értettem, hogy az érzelmüket ugyanúgy képesek kimutatni.

[link]

Nem arra, hogy ők már a plútóra építik az űrhajót.

2015. jan. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem van pl a majmoknál....tv be láttam hogy a nőstény mas him majmmal van es ezt meglátta a "barátja" es feltekenysegbol megverte :D vagy a kutyaknal a regen latott gazdit ugyfogadja hogy egybol az ölébe ugrik,nyalogatja kozbe nyüszit....szoval nekik is van érzelmi vilaguk :D
2015. jan. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PearlDiver ***** válasza:
64%

#3 neked üzenem: [link]


Kérdező: ha a szerelmet filozofikus fogalomként nézzük, akkor az állatok valószínűleg nem képesek rá. De hormonjaik nekik is vannak, és képesek a hűségre:

[link]

2015. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NewFreeee ***** válasza:

5#

Én meg neked üzenem, hogy EGYSZERRE MAXIMUM. Nem azt mondtam, hogy egy diónyit használunk a kókuszdiónyiból... De ezek szerint te lehet, hogy ha ezt egy filmben látottakkal hasonlítod össze. Én is láttam a filmet, de nagyon nem erről beszéltem.

2015. jan. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NewFreeee ***** válasza:
És ha elolvastad volna a kérdést, nem egy linket kért a kérdező, hogy melyik az a 10 állat, hanem egy kérdést tett fel, hogy létezik e SZERELEM (tehát nem hűség) két állat között. Valamint egy indoklást emellé...
2015. jan. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetesen létezik. Rengeteg faj egyedei élnek tartós és monogám kapcsolatban a párjukkal. Még madarak is, pedig őket aztán nem tartják túl okosnak. Az érzelmeiket pedig szintén kimutatják, csak ez egy ember számára nem feltétlenül egyértelmű. A macskáknál a dörgölőzés, a kutyáknál a nyalogatás, a madaraknál a násztánc, a majmoknál a kurkászás, ezek mind érzelmek.
2015. jan. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Állatok ösztön lények!


Ők a fenntartás miatt szaporodnak.


Bár vannak fajok akik tényleg örökre párban élnek,de ott sem a szerelemről van szó csak az életben maradásról!!



Viszont olvastam,hogy a kutyákban olyan hormonok szabadulnak fel,amikor a gazdi simogatja őket,mint a szerelmes pároknál.Érdekes dolog.

2015. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!