Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy furcsa "fétisem"...

Van egy furcsa "fétisem" szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és iszonyatosan begerjedek a magyar népviseletre. Persze ha egy jóvágású férfi hordja. Ne nevessetek ki, de olyan jól mutat a férfiakon. Szexik tőle. Ha pedig tudnak táncolni is, vagy zenélni olyan, mintha a Mennyországban érezném magam. Ez nagyon beteges? Nektek van ilyen, vagy ehhez hasonló "agybajotok"? : D 24/l

2015. jan. 6. 01:15
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nyilván nem utcai stílus te marha. Rendezvények, táncházak alkalmával látok sok ilyen férfit. Vagy ha fellépünk. -.-
2015. jan. 6. 01:47
 22/31 anonim válasza:
Nem birom mik vannak itt :D de te tudod,gondolom faluban laksz :D
2015. jan. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

de te azokhoz sorolod!!! :D


ha tudsz szájjal csodát művelni,a kedvedért tapsolok egy ilyenbe kettőt.Feltéve ha jól nézel ki..:DD :D

de ha te is ilyen népviseletes sok millió szoknyát hordasz,mire abba felpakollak elmegy a kedvem...

2015. jan. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Gondolom te is fokhagyma szagu vagy,mint azok a parasztok.


De miért olyan fokhagyma szaguak mindig?:D

2015. jan. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Fhú, még a $zextől is elment a kedvem. Olyan csúnya ez a viselet.
2015. jan. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Úristen nem tudom hanyadik. Szerinted falun még mindig viseletben járnak? Bár így lenne, oda költöznék. Pesti vagyok amúgy.
2015. jan. 6. 01:59
 27/31 A kérdező kommentje:
nem hordok sok szoknyát xd xd xd
2015. jan. 6. 02:02
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kell ba. ztatni azért mert neki ez jön be, nektek nem tetszik, na és? Én se megyek oda minden kö.sög kefefejű páwához hogy: fiam azt hiszed egyéniség vagy de ugyanúgy nézel ki mint az összes ilyen kis bu. igyerek
2015. jan. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Harmadikán épphogy voltam otthon egy nagy népzenés utószilveszteren. Van nálunk egy ilyen kocsma. Annó 12 évig jártam néptáncra, pár éve már abbahagytam. Na, de a lényeg, te, annyian voltunk, vajdaság néptáncosainak, népzenészeinek színe-java ott volt. Tömve volt az egész, lépni alig lehetett, táncolni is nehézkesen. Minden régi barátom, ismerősöm ott volt. A füst úgy állt bent, hogy a falig nehézkes volt ellátni. Mindenki ismert mindenkit, voltunk kábé 100-an. Kicsi hely.

Nem mondom, hogy sokan voltak kimondott népviseletbe, de hidd el, hogy ott olyan táncos, akinek láttán egyből szerelembe esnél.:D Sajnos ez nem én vagyok, mert én már régebben felhagytam a tánccal, csak az életvitel maradt meg.:D

Szóval ha úgy alakul, egyszer gyere el Zentára, tudd meg, mi ez a hely és nézz be.;)

2015. jan. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Én a Náci egyenruhákkal vagyok így
2015. jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!