Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha nyáron látnátok...

Lányok! Ha nyáron látnátok egy 25 körüli srácot/férfit "Free Hugs" pólóban akkor odamennétek megölelni?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy jó kedve van és vidám valamint nem úgy néz ki mint egy baltás gyilkos. :)
2015. jan. 5. 23:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja ezert inkaabb a tabla jobb megoldas vagy ird fel a picshadra azt jobban megnezik velemenyem szerint
2015. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Ha egyértelmű lenne, hogy ingyen ölelést ad (pl.tábla) akkor igen. Én nem nagyon szoktam kihagyni, és még mindig élek :)
2015. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 opened paradise ***** válasza:
100%
Zsebesnek állsz? :D
2015. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem.


Szűken: Ki az, aki odamegy egy idegenhez?


Bővebben: Ki az, aki odamegy egy idegenhez?


Egyébként arra gondolnék, hogy így akar nőzni, mert nincs más lehetősége.

2015. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért senkinek ne legyenek illúziói, ha egy nőn van ilyen tábla, a pasik csak azért ölelik meg, hogy érezzék a mellét! :D
2015. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Ha nem vagy nagyjából ilyen kinézetű, akkor esélytelen. Majd gondolod, hogy egy átlagos sráchoz odamennek a nők csakúgy ölelkezni?


Tökéletes testű macsó "Free Hugs" vagy "Free Kisses" pólóban:

"Ahhh, micsoda pasi, meg kell ölelnem, és remélem randira fog hívni!"


Átlagos testalkatú, átlagos kinézetű srác "Free Hugs" vagy "Free Kisses" pólóban:

"Nézd már ezt a kis nyomorékot, hát mit akar ez? Tuti, hogy szűz! Na kotródj innen, kis hülye!"

2015. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szvsz felvehetnél inkább egy jaguárruhát (ha már ez a neved), az legalább ötletes.
2015. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mondoconon sokan voltak, én nem ölelgettem meg senkit, nem szeretem a testi kontaktust idegenekkel :DD

20L

2015. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
16 én Pl ő hozza nem mennék oda, más valaki úgy is megölelné én meg addig ölelgetek egy jobb pasit. :)
2015. jan. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!