Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hátrány a mai világban, ha...

Hátrány a mai világban, ha nem kockulok, nem játszom videó játékkal?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. A gépet csak Facebook-ozásra, Gyakorikérdésekre, Youtube-zásra, ilyenekre használom. Játszani nem szoktam, nem is értek hozzá.


Eddig csak olyan pasim volt, aki nagy kocka volt, az egyik akkor is azt nyomatta, amikor ott voltam, és foglalkozhatott volna velem is.


Nem ismerek egy olyan velem egyidős (én 19 vagyok) fiút, aki semmivel nem játszik.


Egyik haverom mondta, hogy ő elvárja, hogy a barátnőjével lehessen együtt játszani.


Hátrány?


Esetleg van olyan fiú is, aki nem játszik soha? :D


2015. jan. 4. 20:01
1 2
 1/11 ElnökÚr ***** válasza:
Ilyenkor amikor nemsokára jönnek a jobbnál jobb exclusiv címek?:O:O Hát igen,hátrány!
2015. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én soha nem játszottam/játszanék a barátnőm mellet, kivéve ha vele.
2015. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nálam igen, amúgy nem
2015. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, de nem is vagy tőle jobb/különlegesebb.
2015. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én :DD

régen elég sokat játszottam, de valahogy rá untam, és a gépet szint úgy csak gyk-ra youtubera, film nézésre és netten való keresgélésre használom. :D

19/f

2015. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem hátrány

# 5 válaszoló voltam :D

2015. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 azért mert sajt ***** válasza:

Szerintem abszolút nem hátrány, de akkor ne zavarja hogy én szoktam játszani mikor nem együtt vagyunk, vagy nem beszélgetünk éppen facen.

Persze vicces együtt játszani, de annyi mindent lehet együtt csinálni..

Aki meg akkora kocka hogy akkor is játszik ha ott van a lány az megérdemli hogy ne legyen barátnője :D

19/F

2015. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem hátrány, hiszen nem is elvárás ez. Csak vagyunk páran kockák, akik szeretnénk, hogy a barátnőnk is velünk játtszon :)

mondjuk teljes bunkóság volt csak a játékkal foglalkoznia.az egy dolog ha chatelés közben elmegy játszani egy órát, de ha ottvagy akkor legyél neki te az első.

2015. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki elvárja h a csaja is vele játszon az olyan kocka hogy jobb nem is sajnálni... amúgy nem hátrány nem is előny én is olyan lány vagyok mint te.
2015. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Leszögezem... az ex pasid egy homár... :D

Dehogy hátrány :)

, túl sok kocka vesz körül :D

Én sem vagyok nagy kocka :D, az jobb ha az ágyban vagy játékos nem pedig a gép előtt ;)

18f

2015. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!