Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó ha egy lány azt mondja a...

Jó ha egy lány azt mondja a srácnak hogy aranyos?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó is meg nem is.

Nem egyértelmű, hogy miért mondta.

Aranyos lehet egy kiscica is. :)

2015. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha bokkent fogja fel akkor aha
2015. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ritkán pasi jelölt ekkor, inkább csak barátzónás. Nem személyes tapasztalat, hálaistennek.
2015. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyre több fiútól hallom, hogy ezt az "aranyos"-t nem tudja hova tenni.

Múltkor egy lány nekem is ezt mondta, szóval én is kérdezgettem csajokat, olvasgattam véleményeket... Igazából sztem se nem friendzone, se nem "vesd rám magad" típusúnak kell felfogni. Kb mintha azt mondaná valaki, hogy kedves vagy. Egy bók, az biztos, Úgyhogy van esélyed én így látom. De nem erre az egy szóra kell alapozni, Úgyhogy beszélj vele többet és abból Úgyis kiderül, mi a helyzet.

2015. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát eléggé:) Ha én mondanám, akkor az nagyon jót jelent, más szájából, meg szituációtól függően nem tudom.
2015. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*na várjál, előző vagyok, belegondolva, nem feltétlenül jelent nagyon jót., de jót jelent mindenképpen, tehát olyan szinten ,hogy szimpatikus, mindenképp.
2015. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen szituacioban mondja. Meg hogy amugy milyen a viszonyotok. Ha akarod szivesen meghalgatlak es elmondom h ez mitjelent,hogy milyen ertelemben vagy aranyos. :)
2015. jan. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:

#6-os, vagy mégse ??

Am ha d_gni akarod, akkor nem jelent jót. A következő a cuki lesz ;)

2015. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez lánytól és szituációtól függő.
2015. jan. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!