Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék találkozni a...

Hogyan tudnék találkozni a kiszemelt lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lány, ritkán látom élőben akkor is kevés ideig, nevét tudom, facebookon ismerősöm de egyáltalán nem ismerjük egymást. Nagyon szívesen megismerkednék velé mert nagyon szép és aranyosnak tűnik. Ajánlotta haverom, hogy egyszerűen írják rá de ez nem az én világom és tényleg semmit nem tudunk egymásról, és az, hogy élőben találkozunk kevés az esély. Ha valakinek van valami jó ötlete kérlek ossza meg velem, köszönöm.

2015. jan. 3. 21:49
 1/8 viktorvarga ***** válasza:
kérdez valakit aki ismeri,figyeld ki,köszöny rá,és ha nem vágja a grimaszokat irjál rá...
2015. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van közös ismerősötök akkor dumáld meg vele hogy hozzatok össze egy olyan talit, hogy az a kiszemelt lány is jöjjön. Aztán ott kicsit közelebb kerülnétek egymáshoz.
2015. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem tényleg írj rá, ha élőben ritkán látod. Egy próbát megér. Vagy ha nem szereted az online beszélgetést akkor menj oda hozzá mikor következőre látod :) De ha kicsit szégyenlősebb típus vagy akkor a facebookos beszélgetés kezdetnek nem rossz ötlet :) 20/L
2015. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyszer élünk ,lépj egyet ,azzal nem veszíthetsz . írj neki, ezt így bele is fogalmazhatod,h nem szereted a netes ismerkedést ,és akkor érteni fogja.
2015. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ó, én nagyon szeretném, ha az a fiú, aki tetszik rámírna..Márk nem te vagy az? :D
2015. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyébként többször volt,h egy számomra vonzó srác rám írt fb-n,de én olyan idióta voltam,h feladta mind :D

hibából tanul az ember...na mindegy

2015. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget megpróbálok valamit. Amúgy élőben nincs sok bajom a beszélgetéssel. :)
2015. jan. 3. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
:) csak szólítsd meg akár itt facebook-on vagy ha máskor látod menj oda hozzá :)
2015. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!