Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk mennyire zavarna ez...

Fiúk mennyire zavarna ez titeket a lányban akivel jártok vagy csak ismerkedtek?

Figyelt kérdés

szeret sok paszulyt meg babot enni meg ilyen hüvelyes dolgokat mert azok nagyon egészségesek de ez néha ugye fel is fúj meg sokta pukizik tőle az ember és nem mindig "szagtalan" meg esetleg néha ha alszik akkor elég nagyokat pukizik..vagy fingik :$$

ez nagyon zavaró szerintetek? (főleg 20+ éves pasik írjanak de kort is írjatok légyszi)


2015. jan. 2. 21:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
Hát a babot én is imádom, az meg finggal jár. Aminek ki kellSjönni, annak ki kell jönni. Csak az adott szituáció nem mindegy, hogy hol és mennyi decibellel távozik.
2015. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Jázi :) ***** válasza:

Milyen problémák :D

Normális kapcsolatban mosoly vagy röhögés kíséri a békegalambokat!

2015. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Katolikus plébános ***** válasza:
A pukizás és a fingás ugyan az. Engem nem zavar(na).
2015. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én bizony támogatnám,sőt ha hallanám fingás közben jókat nevetnék rajta :D 25/F :D
2015. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha az illető pl. nem direkt a pofámba küldené.
2015. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) örülök neki akkor hogy nem olyan zavaró egyébként szerintetek egy kapcsolatban mennyi idő alatt lehet pukizni a másik előtt és hogy mondjam el hogy mostmár lehet-e? vagy csak csináljam de ez olyan ciki nem?
2015. jan. 2. 21:38
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül zavarna, de remélem azért nyilvános helyeken próbálod tartani magad. :D
2015. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
jó azért nem kell a legrosszabra gondolni nyílvános helyeken se pukizok a vakvilágba :DD arra gondoltam ha ugye együtt vagyunk pl otthon vagy valamelyikünknél kicsit feltünő lenne ha mindig kiszaladgálnék vagy nem tudom ok nélkül :)
2015. jan. 2. 21:40
 19/25 anonim ***** válasza:

Egy normális pasi megérti, a bab és társai mindenkiből ezt váltják ki.

De azon csodálkozom, hogy még nem talált be egy anál fan egy poénnal.. :D

2015. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
hangosat fingjon mert annak elmegy az ere a hanggal de a sunyi na az igen büdös tud lenni
2015. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!