Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok most irnátok?

Lányok most irnátok?

Figyelt kérdés
Akik panaszkodnak, hogy csak rondák meg bunkó pasik vannak akiket csaka szex érdekel, az irjon nekem! Most bizonyítsatok. 20/F
2015. jan. 2. 18:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha legközelebb rinyálnátok, hogy a jobb vagy értelmesebb pasik nem irnak vissza, vagy nincsenek, nézzétek vissza ezt a posztot mert 1 válaszoló érkezett eddig, talán már azse fog irni ugynézki...
2015. jan. 2. 18:46
 2/3 Muerte Roja válasza:

Szia,szerintem felesleges általánosítani, hisz nincsen itt minden lány,akinek szólna tényleg a posztod :) Tapasztalom,hogy vannak bunkó emberek,illetve pasik,de vannak kivételek,a bunkókkal meg nem foglalkozom :)

Szép estét!

20/L

2015. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát van olyan férfi egyáltalán,akit nem érdekel a szex?? :D

Mert szerintem nem igazán.

A legtöbben ezért is sorolhatóak a "bunkók" közé,mivel csak arra használják ki a nőket,hogy megkapják tőlük a szexet,aztán pedig le se sz*rják. Van olyan hogy a nő,mindent megtesz egy férfiért, mert tényleg szereti őt...de nagyon kevés ilyen férfi van,aki ezt értékelni is tudná.

Tisztelet a kivételeknek!

:) 19/L

2015. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!