Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti nem vagytok szomorú...

Lányok, ti nem vagytok szomorúak, ha minden fiú csak a barátnőitekre hajt?

Figyelt kérdés

van egy nagyon szép barátnőm, és ha ő ott volt még sose volt olyan hogy egy fiú is velem törődött volna :( és megértem a fiúkat is igazából, de hát azért persze, hogy nem esik jól. pedig próbálok én is szépen mosolyogni, flörtölgetni, de hát teljesen esélytelen mellette :D

én se vagyok kifejezetten csúnya, de azért ő tényleg lényegesen szebb nálam. biztos van benne valami plusz a külsején kívül is, de ő sem a társaság középpontja, ő is csak ül és mosolyog, de mégis :D

aztán néha akaratlanul is haragszok rá emiatt, hogy az a kevés srác aki nekem tetszik is rá hajt, pedig ez nem az ő hibája :( csak olyan irigy vagyok néha, nem tudom hogy küzdjem ezt le :(


2015. jan. 1. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, és nem tudom azt mondani, hogy ha van két lány, akkor nem a szebbet próbáljuk megkörnyékezni. Sőt, engem pl kimondottan zavar, ha a szebb lány otthagy a barátnőjével, azaz meghagy neki.

Nem tudok sokat segíteni, szerintem egyszerűen ne csak ilyen össznépi eseményeken ismerkedj. Vagy a barátnőd nélkül. És azért ne aggódj, a magadfajta lányok egyetemen nagyon hamar elkellnek :D

22f

2015. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen problémám,de ha így is lenne,akkor is van annyi önbizalmam,hogy nem érdekelne nagyon.Aki akar téged,az úgyis kiválaszt magának,és majd eljön a te időd is,nyugi van!:-)
2015. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az a szomorú, hogy másodéves egyetemista vagyok :D

mondjuk ő azért könnyebb vérű és látszik is rajta, de nem hiszem el már komolyan hogy egy pasi se tart arra érdemesnek, h legalább beszélgessen velem :D az a baj, most pont őt emeltem ki, de igazából minden barátnőmre inkább hajtanak, van aki szebb, van aki hangosabb, meg van aki oylan mint én akkor egyikünkre se hajt senki :D

de azért köszi a bíztatást :D

2015. jan. 1. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!