Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sosem vettem még fel facen...

Sosem vettem még fel facen lányt ismerkedés céljából, de most megtörtént. Ciki szerintetek?

Figyelt kérdés
Az utcán szoktuk egymást látni, észrevettem hogy mindig néz, nekem is nagyon tetszik. Pár napja elmentünk egymás mellett néztük egymást, de végül inkább nem léptem :D Most pedig felvettem facere, attól félek hogy ezt a gyengeség jeleként fogja értelmezni. Mit gondoltok?
2015. jan. 1. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom.. de legalább most már rá írhatsz, és még beszélgetni is tudtok, ha legközelebb látod az utcán vagy valahol.. nem? :)
2015. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazából nem is akartam csak haverok unszoltak :S Tök kellemetlenül érzem magam lehet le kéne venni a jelölést míg nem látja.
2015. jan. 1. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:

ne vedd le a jelölést :) szerintem, jól esne neki mert mondtad hogy ő is szokott nézni.. ha nem lennél érdekes számára, gondolom nem nézne :D vagy lehet volt rajtad valami folt xD

amugy 1-es vagyok

2015. jan. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincsen rajtam semmi, a környezetem jó pasinak tart csak egy kicsit félek a lányoktól így 24 éves létemre :DDD
2015. jan. 1. 10:16
 5/6 supra01 ***** válasza:

Le ne vedd!!!!!!!

Írj rá, és dumálj vele, aztán hívd el randizni!!!!!!

2015. jan. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Írj rá, és dumálj vele..."


már ha egyáltalán válaszra méltat...

2015. jan. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!