Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem jelentkezik a pasi,...

Ha nem jelentkezik a pasi, annak milyen oka lehet? (Bőv lenn. )

Figyelt kérdés

Ismerkedtünk, kölcsönös volt a szimpátia. Bejöttem a pasinak, mástól is hallottam, meg ennek nyílt, egyértelmű jelei voltak. Vékony vagyok, csinosan öltöztem, ezzel szerintem nem volt gond, és a viselkedésemmel sem. Sok bókot kaptam, néha még perverzeket is, jókat nevettünk. Viszont több mint egy hete, hogy nem jelentkezett, pedig megbeszéltünk egy találkát.

Nem értem az egészet. Ha mondjuk lefeküdtünk volna már (de azért ott még nem tartottunk), akkor érteném a szitut, mert kihasznált, eldobott, így jártam. De így mi értelmes volt a sok kedvességnek?

Mindketten felnőttek vagyunk.


2014. dec. 30. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
halál?
2014. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te fel tudod keresni?
2014. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hol tartottátok eddig a kapcsolatot?

Ha cseréltetek telefonszámot akkor akár fel is hívhatod.

Ha fecebook-on írsz neki akkor csak elolvassa egyszer.

Próbáld meg te keresni.

2014. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
Mennyi ideig ismerkedtetek ? Lehet, h már szeretett volna továbblépni, te nem tetted, így keresett egy másikat, aki ugyanennyi energiaráfordítás mellett már tövig lesz_pja,
2014. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
Te jelentkezel?
2014. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Telefonszámot cseréltünk, persze. Beszéltünk is, sms-eztünk is többször.
2014. dec. 30. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!