Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Ha oda megy hozzátok...

Csajok! Ha oda megy hozzátok egy pasi ismerkedni akkor miért vagytok bunkok? 24f

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne a csajoknak cimezd altalanosan, inkabb keresd meg a bunko lanyokat akiket leszolitottal... En peldaul nem szoktam bunko lenni, ha valaki leszolit, kikerem magamnak!
2014. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy és hol mész oda?attól függ
2014. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utcán,buszon szoktam próbálkozni!
2014. dec. 28. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki elég jól.
2014. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy csúnya vagyok,ez miatt már alig van önbizalmam.
2014. dec. 28. 15:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor nincs is értelme próbálkoznod, mert csak tovább aprítják az önbizalmadat. A lányoknak csak a külső számít, ezért aki ronda, azt azonnal elkönyvelik esélytelennek.
2014. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kellene általánosítani :)
2014. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hját ne is haragudj le csak egy bizonyos iq alattiak ismerkednek buszon, és utcán... engem amikor ilyen helyeken szólítottk meg ismerkedési céllal mindig vagy valami műveletlen vagy piás illető volt, egy se volt a normális közelében sem. Azt meg bocsásd meg a világnak, hogy nem állunk szóba minden jöttmenttel akit nagy valószínűséggel soha többé nem is látunk majd. Buszon, utcán általában tartunk valahová, szóval nem ismerkedési céllal vagyunk éppen ott.


Nem így ilyen helyen kell ismerkdeni. 23N

2014. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os! "A lányoknak csak a külső számít, ezért aki ronda, azt azonnal elkönyvelik esélytelennek."

Mert ha egy csúnyább lány menne oda egy sráchoz, akkor a fiú hálálkodva kezet csókolna neki és egyből összejönnének... :D ez az állítás megfordítva is igaz...

2014. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Nekem a lányok legalább 90%-a megfelelne külsőre, és ezzel a férfiak nagy része szerintem így van. Belsőre már válogatósabb vagyok persze, de az nem mindig derül ki rögtön.
2014. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!