Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért bámul a lány, ha nem...

Miért bámul a lány, ha nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Van egy lány,nagyon sokszor rajtakapom,hogy néz,a minap megpróbáltam közeledni felé,de nagyon rideg volt.... Nem hozta lázba a dolog..... Semmi konkrétra nem tértem rá,csak úgy óvatosan próbáltam volna beszélgetést kezdeményezni..... De negatív lett a vége..... A kérdésem a főcímben adott, miért bámul folyton, ha nem érdeklem őt????? Mondjatok valami okosat,mert én ezt így ezek tudatában már egyáltalán nem értem.....
2014. dec. 28. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
jó, befejeztem.:)
2014. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Félreértetted a tekintete által feléd küldött jelzéseket.Ha akart volna valamit,akkor nem csak néz,hanem kedves és mosolygós lett volna.
2014. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
DE MIÉRT BÁMUL?????? Miért kell????
2014. dec. 28. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
azért bámul mert érdekled, de lehet régen valaki megsértette a kis lelkét és most ha a Jóisten közeledne felé sem érdekelné, mert bezárult a szíve, úgy érzi több csalódást már nem bírna ki, de valaki hiába dönti el, hogy nem lesz szerelmes, bizony beindulhatnak a hormonok. felvett egy rideg női maszkot, pedig legbelül szenved, hogy sosem lehettek együtt, hiába csinálsz bármit, ez az ő döntése, még ha ettől szenved is és rossz is neki.
2014. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
67%
Nem akar tőled semmit.Ha megsértetted volna és nem érdekelnéd,nem nézne. Nekünk lányoknak jól esik az egonkat növelni ezzel,hogy szemezgetünk.Nézegetünk titeket,mosolygunk rátok,visszakapjuk a pozitív megerősítést,de ettől függetlenül semmit nem akarunk.
2014. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó nagy köcsögök vagytok
2014. dec. 28. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

szerintem csak te vagy az.:)

ezzel az utolsó hozzászólásoddal felrúgtad azt, amit eddig gondoltam rólad.:)

nem tudjuk miért nézhet téged a lány, valószínűleg egy jó nagy köcs*göt lát benned.:)

2014. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!