Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kijött az orrombol. Szerintetek?

Kijött az orrombol. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy sráccal.. Nagyon jó volt. Kedves volt , aranyos és volt humora. Az egyik viccén akkorát nevettem hogy kifröccsent a takony az orromon..

Szerintetek azért még van esélyem nála?


2014. dec. 28. 03:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Inkább ne is mondd.. Sülthús, töltöttkáposzta, meg mézeskalács, meg mittudomén..
2014. dec. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Uhh .. Mi vagy 6 féle sütit sütöttünk..
2014. dec. 28. 04:18
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a cappuccino folyt ki az orromon, mert éppen azt ittam, amikor valaki valami nagyon vicceset mondott. De az szerencsére nem randi volt, bár így is kicsit gáz volt.

Máskor meg egy falat melegszendvics került valahova nem tudom hova, majdnem az orromon jött ki. Akkor is nevetés miatt...

2014. dec. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Melegszendvicses sztorija volt az osztálytársamnak is..
2014. dec. 28. 04:31
 15/17 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem lenne kínos helyzet.

Nevetnék rajta.

2014. dec. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha nem látta, akkor no para.

Ha igen...az más történet. ..

2014. dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát izé... :D Érdekes helyzet, velem is előfordult már, miközben egyedül filmet néztem, röhögtem is utána magamon. De ha egy lány csinálná véletlenül a jelenlétemben, aki ráadásul tetszik is, nem tartanám gáznak, előfordul az ilyesmi. Persze biztos kuncognék magamban, de nehogy már ilyen kis hülyeség miatt ábránduljak ki valakiből.
2014. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!