Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem használtok ismerkedé...

Miért nem használtok ismerkedésre. (? )

Figyelt kérdés
Mondjuk facebookot, twittert, társkereső oldalakat, love.hu, vagy akármi más... Miért GYK-n keresi mindenki a nimfomániás p,csákat, illetve a testépítő pasikat? :O
2014. dec. 27. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert ez anonim.
2014. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
barátnőt keresek, írjatok. x'D najó ez csak poén volt. De azért írhattok ;)
2014. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem, ez most komoly kérdés, baromi kíváncsi lettem, hogy miért pont itt keresi élete szerelmét mindenki... Az más, hogy én is ezt teszem, most nem arról van szó. Én csak szimpla hülyeségből illetve unalomból. Büdös életbe nem találkoznék egyikkel se aki rám ír.. :D Van nekem elég bajom nők nélkül.
2014. dec. 27. 20:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok lelki nyomornc nem meri felvállalni magát. Szánom az ilyeneket. Ez kérdés oldal nem társkereső jó lenen ha felfogná mindenki. Ismerkedés témakör nem társkereső, hanem 1 kérdező felület. DE NEM TÁRSKERESŐ.
2014. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért zavar az titeket ha valaki itt akar ismerkedni?:D én teljesen jól elférek az "ismerkednék" kérdésektől.
2014. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindennek megvan a helye. Azért
2014. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát,én azért tudok tőle nyugodtan aludni :)
2014. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem, attól függetlenül, hogy itt van elég nimfomániás pina, néha még sok is... Máshol is meg lehet őket találni. Chat.hu erre lett kitalálva. :O
2014. dec. 27. 21:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarnak a nimfók, sőt nyugodtan írhatnak! :D
2014. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert az első benyomás nem a pofád, hanem a dumád alapján születik. Van akinek az utóbbi a jobb.
2014. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!