Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti jártatok már olyan...

Lányok, ti jártatok már olyan pasival?

Figyelt kérdés
Aki elsőre nem jött be. De a pasi jó fej volt, vicces, rendes. És próbálkozott. Nem túlságosan, pont ideálisan. Egyébként nem csúnya pasi, csak épp nem az esetem. Ha jártatok ilyennel akk milyen volt? Sokáig tartott?

2014. dec. 25. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Már másfél éve vagyunk együtt lassan, de 1 év után szakítottunk kb. 3 hónapra.. Nagyon örülök hogy még egyszer megpróbáltuk, sosem voltam még ilyen boldog.
2014. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Linó03 ***** válasza:
Igen. Jó volt. :)
2014. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm a kérdésed, és a válaszokat is, pontosan ebben a helyzetben vagyok én is. Most én arra hajlok, hogy megpróbálom, egy csók talán sok mindent eldöntene...:)

Sok sikert nektek is, és köszi!

2014. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen..pont ez volt a helyzet!..első látásra azt mondtam: hát nem az esetem..kár ..aztán mostmár 1 éve a barátom :) túl jól udvarolt xD
2014. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!