Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit akar?

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit felvettem facen. Beszélgettünk, tök jól éreztük magunkat. Az egyik nap írja, h most nem igazán ér rá, majd ír később nekem. 2 napja semmi. Tegnap tettem ki a boldog karácsonyos posztot, erre írt üzit, h nekem is boldog karit... megkedveltem ezt a lányt. Néha fent van facen de csak percekre. Lerázhatott vagy csak elfoglalt? Írjak neki vagy várjak rá?

2014. dec. 25. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Huh. Facebook?! Ennyire ne legyél már naiv. Az hogy elvagytok egymással meg rendes veled az nem azt jelenti higy be is jössz neki. Nem is értem hogyan is gondolod ezt. Ne éld bele magad. Nem csináltál rosszat, de ne várj tőle mást. Barátként kezel és itt pont. Facebookon meg ne ismerkedj. Hívd meg teára vagy egy forralt borra esetleg egy koncertre és ott ismerlek vele. Sokkal többet fogsz megtudni mint interneten és még Te isbtanulhasz belőle.
2014. dec. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak lódit, fél megmondani hogy nem kellesz.
2014. dec. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én úgy gondolom,saját magamból kiindulva,hogy van hogy annyi dolga van,hogy elfelejti,hogy hoppá,még vár valaki a válaszára.

Itt a karácsony,mindenki meg van zakkanva,sürgés,forgás pörgés,egyebek.

Adj neki egy kis időt.

Nekem például a telefonomon van internet,és mindig elérhető a facebook,de mégis naponta általában csak 2-3szor nézek fel.

Mert nem érek rá.

Mért nem beszéltek meg egy találkozót majd a két ünnep közötti időre? :)

Sokkal jobb személyesen kapcsolatot létrehozni,tartani,mint interneten keresztül. :)

2014. dec. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez még barátság sincs.
2014. dec. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először is ismerd ki a csajt,ha hagyja,aztán utána éld bele magad.Ez így még zéró.
2014. dec. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!