Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányoknak van kedve ismerkedni...

Csokkikutya kérdése:

Lányoknak van kedve ismerkedni egy 16 éves magányos-depis fiúval? :/

Figyelt kérdés
ha lehet olyan írjon aki kicsit feldobná a karácsonyom,legyen perverz :3
2014. dec. 24. 08:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pontozz csak le te k_csög kocka
2014. dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jaj ember, ne őrjíts már meg teljesen. 16 évesen még nem volt barátnőd én már nincs is értelme az életnek? Nekem is 18 évesen volt az első mégse depiztem végig addig az életemet. Azt se várd ,hogy belerepül a sült galamb a szádba, a nők nem így jönnek, hogy látnak egy szomorkodó fiút és odaülnek mellé és kész a kapcsolat...

Szerinted a csajoknak a depizős szótlan fiúk jönnek be? Komolyan?! Inkább legyen egy szeretetteljes jó kis Karácsonyod ,légy életvidám és poénos és ne várd olyan rohadtul a bnőt. Azt mondják akkor jön amikor nem számítasz rá.

2014. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Depressziós?

Tudod mi az te kis divat bu*i?:'D

Mikor depressziós vagy pont hogy nincsen konkrét okod a lehangoltságra,kicsit tájékozódni kéne.

2014. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
van lány aki tetszik,de ez a gond hogy divatb*zik jönnek be neki :(
2014. dec. 24. 12:34
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy üveg pezsgő és egy jó prosti majd ellazít! De ha tetszik neked egy lány tegyél érte, magadért teszed! Ne ilyenekkel töltögesd a napod és a tátongó érzelmi űrt!
2014. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
hol találok prostit? :O
2014. dec. 24. 19:04
 17/17 anonim válasza:
Szia
2014. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!