Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

ha nem akkor nem kell mindenféle megjegyzéseket tenni.Hagyd figyelmen kívül...

18L


2014. dec. 21. 00:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyszerre 30 embernek félperces időkorláttal nemis... okostojás
2014. dec. 21. 00:36
 12/16 anonim ***** válasza:

Másik válaszoló vagyok. Nekem sem írtál, pedig már 40 perc is eltelt. Tudod kérdező, ha már szívességet kérsz és ingyen szórakoztatást, legalább annyi gerinc és tisztesség lehetne benned, hogy egy fél sort és 10 másodpercet szánj a másikra, akár fél szavas választ, hogy nézd, már beszélek 3 emberrel, köszönöm, mára nem keresek mást beszélgetéshez.


Persze ehhez jó lenne, ha nem lennél ennyire elkényeztetve és nem kezelnéd a többi embert úgy, mintha felmosórongyok lennének. Bunkó vagy.

2014. dec. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Mindenbizonnyal igazad van.. ha nem beszéltünk nemtudom melyik ujjadból szívtad ki,hogy elkényeztetett vagyok és bunkó.

És ha te is a "szia de megdugnálak" szöveggel indítottál akkor ne is csodálkozz rajta,hogy nem írtam vissza.

2014. dec. 21. 01:28
 14/16 anonim ***** válasza:

Szóhasználat és fogalmazási készség mellett tényleg n ilyen nyitást gondolnál? Ennyire átlátszóan azért nem háríthatsz felelősséget.


Megítélni pedig a viselkedésedből tudunk. Ha szívességet és figyelmet kérsz, majd megkapod tőlünk, akkor a legkevesebb, hogy egy fél sort írj a válaszolóknak, még ha sablon és bemásolt, "Köszönöm már nem aktuális" is az a válasz. Hozzád hasonlóan rengeteg lány viselkedik így. Hozzánk fordul társaságért és beszélgetőpartnerért, de válaszolni vagy visszajelezni már lusta.


Amúgy a világ nem dőlt ettől össze, nem nagy kaland amiért egy idegen nem válaszol interneten keresztül. Csak ne próbálja meg mentegetni magát miközben magasról tesz azok fejére akik írtak és válaszoltak a feltett kérdésére.

2014. dec. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van
2014. dec. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Írhatsz, ha még aktuális :)
2014. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!