Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha találkozunk, mindig leráz,...

Ha találkozunk, mindig leráz, de mindennap ír, és felhív minden este. Miért így? 17/l

Figyelt kérdés
18 éves srác. Ha találkozunk, mindig siet valahova, eszébe jut, hogy dolga van, stb. Viszont facen vagy telefonon tök aranyos, bókol ezerrel, sokszor mondja, mennyire tetszem neki, személyesen meg semmi. Helyes srác, simán bele tudnénk szeretni, de ha személyesen így viselkedik, akkor hogyan? Miért ilyen?

2014. dec. 19. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle! Biztos félénk...
2014. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg fél?
2014. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert a neten nőtt fel. Személyesen nem tud kommunikálni. Sajnos egyre több ilyen lesz.
2014. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán fél..
2014. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azért mert ahogy előttem is írták félénk, én is ilyen vagyok sajnos és nem tehetek róla. Nekem is úgy volt, hogy tökre tetszett a csajszi facen tök jókat beszéltünk bókoltam neki ezerrel és be is jöttem neki viszont mikor élőbe találkoztunk mindig nagyon zavarba jöttem és sokszor leblokkoltam. Aztán nem lett belőle semmi.. :/
2014. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szpring válasza:
a lányok már 4 évesen mindent tudnak, öltözködni, viselkedni, társalogni, gyereket nevelni satöbbi. én kb 30 évesen jutottam el odáig a társasági életben hogy utolérjem a lányokat abban, hogy miről is szól az élet. Szóval 18 éves fiú még gyermek, nektek kell őt megszerezni és megdugni, már bocsánat a kifejezésért lányok !!!
2014. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szpring válasza:
például 18 évesen volt barátnőm az osztályból. tehát eddig perfekt. de a másik osztályból mégjobban őrületesen tetszett egy lány. Nomármost 1 évig jártam utána szünetekben, és egy év alatt nem mertem annyit mondani Neki hogy :szia ...
2014. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!