Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki ismerkedni velem? Rólam a...

Ki ismerkedni velem? Rólam a többi lent!

Figyelt kérdés

171 cm magas vagyok, vékony homokóra alakom,kékeszöld szemem, világosbarna hajam


jó humorú,megértő,őszinte,kicsit lustálkodós de ha kell szorgalmas.. a többit majd kitapsztalod :D

(helyes fiúk válaszát várom)

14/L



2014. dec. 18. 17:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
ha leírod a rossz tulajdonságaid és csatolsz hozzá egy képet is (akár privátban), akkor állok elébe!:)
2014. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#7 nem állítottam egy szóval sem hogy nőkről nincs szó. a mondatomban általános alany van ;)


#8 akár mindegyik, de mutass egy normális embert ebben az országban . :)


#13 nem rossz szándékból írtam, hanem tapasztalatból. ;)


#20 csak nyugalom és béke. :) :)

2014. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
áá nem is küld képet magáról, béna kamus csaj, rofl yolo
2014. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
képet mutatsz
2014. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Írj
2014. dec. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szia, ne itt próbálj ismerkedni mert nagyvalószínűséggel nem olyan embert fogsz ki amilyet szeretnél. Amúgy örülök, hogy végre jött egy olyan lány aki kimondja hogy nemcsak a ,,belsőt'' nézi hanem fontos a külső is. Főleg hogy itt a sok álszent, hogy miért nézitek a külsőt, a belső számít igazán stb. stb.

Szerintem máshol könnyebben találsz helyes fiút.

Pacsi. 18/F

2014. dec. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"végre"...?? itt csomó ilyen lány van, és amúgy meg ki a jó **** érdekel. Kamu nem kamu tök mind1.


Mit számít mit ír ide, semmi relevanciája nincs semmihez. Hüüfüüha ilyen olyan szép vagyok. Ez a kérdés is ellesz felejtve mint a többi, érdektelen semmi.


Gondol pár százalék van aki tényleg komolyan ezen az oldalon éli az életét, akik nem ilyen kommentelgető de igazából nem itt ír napi 2151 privátot meg stb, csak úgy elvan mint pl én, na ennek a kevésnek talán számít.

2014. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 smbence válasza:

Irj:)

14/F

2014. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!