Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyek, urak, GYK-n kívül a...

Hölgyek, urak, GYK-n kívül a való életben van olyan ismerősötök, aki számára minden ok nélkül ellenszenvesek vagytok?

Figyelt kérdés
Próbáltatok békülni? Vagy legalább megtudni, hogy mi okból haragszik rátok az illető? Mennyire frusztrál titeket, hogy léteznek olyan emberek, akiknek, ha a világot is megváltanátok, sem tudnátok megfelelni?
2014. dec. 18. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, akinek ellenszenves vagyok, de a legtöbb ember pozitívan áll hozzám, ezért a negatív dolgokkal nem törődök. Az ellenszenv nem azt jelenti, hogy nem szeretjük egymást, ezért nem volt szükség "békülésre". Szerintem ez nem egy egyirányú, hanem kölcsönös érzés, ezért nem keresem számomra ellenszenves ember társaságát, és ő sem az enyémet. Ennyi. Ja, kicsit sem frusztrál.
2014. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a suliban sokaknak ellenszenves voltam, mert én tudtam a válaszokat a szakmai kérdésekre és én értettem ahhoz amit tanulunk...nem próbáltam ellene tenni...akiknek ellenszenves vagyok általában főleg azért van, mert valami okból irigyek rám, pedig nekik is ott van a lehetőség, csak ők nem ölnek bele éveket, hogy megtanulják azt amit én...


itt meg azért vagyok ellenszenves, mert nem ugyanúgy látom a világot mint mások...

2014. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van bizony. mi okból? mert felsőbbrendűnek tartja magát. semennyire nem tud meghatni mert ő csak egy pont a semmibe miért akarnék neki megfelelni? egye csak a penész
2014. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, mivel nem barátkozom sok emberrel. Akikkel pedig leállok, eleve nem utálhatnak. Ha mg vannak is, nem mutatják ki felém, innestől leszarom. :)
2014. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rengeteg ilyen van. nem tudom hogy minden ok nélkül vagy tettem tudtomon kivül valamit, de nem is érdekel egy kicsit sem. nem vágyom rá hogy minnél többen szeressenek, ezért nem is teszek semmit azért hogy elmúljon ez az ellenszenv. (lehet pont hozzáállásom miatt nem tetszek nekik?)
2014. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
van ilyen de nem foglalkozok azzal a csajjal. én jobb csaj vagyok mindendben
2014. dec. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos van, lexarom :)
2014. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Csak az utolsó gondolatra reagálnék.


Rohadtul nem akarok senkinek megfelelni. Puszi mindenkinek.:)

2014. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából tudom, hogy a velem azonos horoszkópú embereknek nem vagyok szimpi. Próbáltunk már békülni, de mindig akadályba ütközünk. Egy idő után beletörődik az ember.
2014. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!