Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy osztálytárs...

Nagyon tetszik egy osztálytársam. Mit tudnák csinálni? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nem beszéltem még vele sokaty csak néha pár szót, de nagyon tetszik. Hogyan tudnák esetleg össze jönni vele? Nem tudom, hogy mit mondjak neki. Szerintem csúnya vagyok, és ezért még jobban félek hozzászólni :( 15F
2014. dec. 7. 16:33
 1/5 aladar12 ***** válasza:

odamész hozzá és elkezdesz vele megismerkedni?

egyrészt ne úgy állj hozzá, hogy csúnya vagy. másrészt meg osztálytársad, szóval beszélj vele...

2014. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem suli időbe menj oda hozzá beszélni. kérdezd meg hogy hogy van meg ilyenek. Ha jó a beszélgetés többször is nyugodtan írj rá valahol. Próbáld őt megismerni hogy milyen a lány. Ha esetleg addig eljuttok hogy sokat beszéltetek már,van közös témátok,jól ki jöttök egymással akkor mond el neki hogy mit is érzel iránta. de fontos hogy csak akkor. most még az elején ne mond el neki az érzéseidet! mert olyan lesz mint ha "nyomulná" rá. és azt a lányok nem szeretik. így gondolom ő se...

én szurkolok nektek:))

14/L

2014. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) És miről tudnék vele beszélni, ha oda megyek hozzá?
2014. dec. 7. 17:21
 4/5 aladar12 ***** válasza:

például:

holnapra be kell hozni fizikára, a négyjegyű függvénytáblázatot? nekem nincs, nem tudod kölcsönadni a tiedet?

tanultál törire? mikor volt a Dózsa féle parasztfelkelés?


ennyire nem bonyolult

2014. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
biztos hogy a parasztok a legjobb téma?
2015. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!