Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zavar, hogy a lánynak, aki...

Zavar, hogy a lánynak, aki tetszik a foga kicsit szabálytalan. Én vagyok csak ilyen hülye?

Figyelt kérdés

Nagyon szép arca van, Az egyik első foga elölről picit szabálytalan, oldalról látszik főleg. Eddig ezt nem vettem észre, de most el kezdett zavarni. Amúgy csinos, nem igénytelen.stb. Amúgy mindketten 28 évesek vagyunk.

Szerintetek miért nem viselt fogszabit? Normális válaszokat!!!


2014. dec. 6. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért nem viselt fogszabályzót, de engem egyáltalán nem zavarna, szépséghiba.
2014. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a felnőttkori fogszabályzás iszonyat drága mulatság. Egy felragasztható eszköz vagy 80-100 ezer Ft is van. Egyébként vannak, akiknek jól áll az ilyen "szépséghiba". Ismerek ilyen lányt én is, igen szexuális tőle. Persze, ha extrém...
2014. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elsorenem tunt fel, nem hiszem hogy olyan durva lenne. Senki sem tokeletes, ne akadj mar fent ilyen aprosagokon.
2014. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
50%
Teljesen jogos a félelmed. Mi lesz, ha a csálé foga beleakad a farkadba?!
2014. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
ferde fog makkot szánt vigyázz azzal.Nem adnám neki az fix.Pedig alapból nem zavar,bár az kicsit ha olyan mosolyog akinek nem áll jól.brr
2014. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
4.nek és 5.nek nincs igaza, viszont a szövegeik baromi jók :D
2014. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem tetszik eléggé, ha a legkisebb tökéletlenség is elkedvtelenít.

alapvetően én is szeretem a szép, szabályos fogsorú embereket, a pasinak, akit eddigi életem során a legjobban szerettem, kifejezetten pocsék, csámpás fogsora volt és egyáltalán nem érdekelt.

Ha az apróságok zavarnak, akkor nem érdeklődsz iránta eléggé.


Az, hogy miért nem visel fogszabályzót egyedül az ő dolga és semmi magyarázattal nem tartozik neked azzal kapcsolatban, hogy miért nem néz ki úgy, ahogy szerinted kellene. Egy nőnek sem kötelessége a te preferenciád szerint kinézni. Ülj le és próbáld feldolgozni, ha 28 év alatt nem sikerült.

2014. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kadiger246 válasza:

4# Nagyot nevettem de télleg huh

Kemény halgasd


Én vagyok a nagyf aszú kelemen kelemem

A f aszom a nyakam köré tekerem tekerem.

2015. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!