Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek körülbelül...

Fiúk! Nektek körülbelül mennyi idő alatt esik le, hogy tetszetek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Milyen jeleket és hányszor adjon egy ismeretlen lány, hogy odamenj hozzá?(pl.: utcán) Vagy azt várjátok, hogy a lány menjen oda hozzátok?

2014. dec. 4. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem esik le.
2014. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
soha nem tetszettem senkinek, aki engem is érdekelt volna. pedig igazán nincsenek nagy igényeim. a kérdésre válaszolva pedig azért leesik, ha nem is az első beszélgetés alatt
2014. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24 éve nem esik le. Jöjjön oda mindegy, hogy hol, csak jöjjön oda és célzás nélkül, egyértelűen mondja meg mit szeretne.
2014. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5 másodperc. Persze a remény hal meg utoljára, de az is ugyanúgy meg szokott végül.
2014. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

utcán nem megyek oda senkihez.nem vagyok idióta,aki ott szólogat vadidegen ,begubózott nőket.Akar valamit oda jön...ha nem nem,annyira nem különlegesek.


akit kinézek magamnak azt mind ismerem valahogy.

2014. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Valójában mi férfiak is nagyon hamar levesszük ezt, de mindig ott bujkál a kis ördög, hogy mivan ha mégse.

De a lényeg, hogy az egy dolog, hogy tudjuk, de odamenni hozzá már a nehezebb dolog :)


Másik: nem várom h odajöjjön, habár tudnám díjazni

2014. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Anonimus213 válasza:
Az első percben ki derül... :) Nem kell hozzá nagy tehetség, ha bejössz neki pillanatok műve az egész az ágyig :D
2014. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem valószínűleg sosem, mert nem tudom elképzelni, hogy bárkinek is tetsszek. És nincsenek önértékelési gondjaim, csak egyszerűen tisztában vagyok a tényekkel.
2014. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kisboltos ***** válasza:
nekem sosem esik le. sokszor volt már olyan is, hogy mások mondták, hogy bámul egy lány. azt se veszem észre, nem tudom miért...
2014. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
és ha odamegy hozzátok akkor nem gondoljátok "könnyűvérűnek"? :D
2014. dec. 4. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!