Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan 17 év feletti lány...

Van olyan 17 év feletti lány ezen az oldalon akivel eddig még nem beszéltem? Ha úgy gondolod te ilyen vagy, írj privát üzenetet, hátha nem ismerjük egymást!

Figyelt kérdés

101 oldal beérkező üzenetem van,egy-két kivétellel mind lányoktól,és egyikből se lett semmi egyéb beszélgetésen kívül.

Egy valakit próbálok találni,aki nem lakik a világ végén,és sok bennünk a közös,eddig nem sok sikerrel.Persze tudom hogy nem itt kell ismerkedni,de ez is egy lehetőség.

Húsz éves vagyok,ha kérdeznéd.


2014. dec. 4. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ügyes...
2014. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én itt találtam olyat aki nincs is olyan messze,sok bennünk a közös és még szép is,3 hónapos a kapcsolatunk és tök jól megvagyunk,előbb utóbb találsz valakit :D
2014. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,nem kapcsolatot kerestem csak elkezdtünk valamiről beszélgetni és idáig jutottunk,szerintem ott a gond hogy keresed,hagyd hogy jöjjön magától.
2014. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5# Ilyen nekem is volt,amikor abszolút nem is számítottam rá.De mivel ő is messze lakik ezért el kellett felejtenem.
2014. dec. 4. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Írj privatot te, és meglatom, hogy beszéltünk e már :p ;)

L/17

2014. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!