Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megtalálhatom azt a lányt,...

Megtalálhatom azt a lányt, akihez 2014.12. 03-án 15:00 körül, a szegedi Kárász uttca Dugonocs tér felőli oldalán odamentem és ő Karácsonyi Ünnepi Hetek szórólapokat osztogatott éppen?

Figyelt kérdés

Zöld kabát és szürke kötött sapka volt rajtam.

Ha magadra ismersz, kérlek írj!



#ismerkedés #barátkozás #szórólap #Karácsonyi Ünnepi Hetek #diákmunka. diákmeló
2014. dec. 4. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
esélytelen.. kéne a karácsonyi csoda...
2014. dec. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megtalálhatom azt a lányt, akihez 2014.12. 03-án 15:00 körül, a szegedi Kárász uttca Dugonics tér felőli oldalán odamentem és Ő Karácsonyi Ünnepi Hetek szórólapokat osztogatott éppen?
2014. dec. 4. 00:37
 3/7 anonim ***** válasza:
meg ha ma is fog ott szorolapozni.
2014. dec. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz szét Debrecenben a diákszövetkezeteknél, mert a szórólapozás legtöbbször diákmunka. Hátha.
2014. dec. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Arra járok haza, talán, még találkozunk, bár tudjátok egy ennyi találkozás semmit nem jelent.

Kiderülhet, hogy férjnél van, vagy barátja van.

Ahhoz, hogy tovább lehessen lépni, egy jó (és jól sikerült, tartalmas) két órás első beszélgetés kell. Ezután, ha mindketten úgy érezzük, akkor lehet folytatás.

Az ember bonyolult teremtmény, talán a legbonyolultabb.

2014. dec. 4. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szegeden láttalak facebook csoport?
2014. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Van ilyen? Utánaolvastam, a Szeged Ma is írt róla, sajnos én jó egy éve véglegesen lemondtam a Facebook-ról, ennek oka, hogy így is több e-mail címet, ill. hivatalos és félhivatalos regisztrációt kell magamnak kezeljek, amelyek zömében a munkámhoz kellenek. A Facebook, pedig engem, csak hátráltatott a közvetlen kapcsolatok építésében. Picit olyan volt, hogy mivel beszéltünk Facebookon, így élőben, már nem volt miről, ill. a többiek sem kerestek, mivel velem Face-n is lehetett, akár éjfél előtt is csevegni. Így du. 6-7 órakkor beérték azokkal, akikkel 11-kor nem lehet online beszélgetni.

Ráadásul rengeteg érdektelen info ömlött rám a Facebookon... (Pl., milyen ari az ismerősön testvére barátnőjének, bátyjának tengerimalaca...)

Bocs, ez OFF lett.


ON: Köszönöm, de attól tartok, reménytelen, akkor, ott kellett volna lépni.

2014. dec. 6. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!