Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy lányt pár...

Megismertem egy lányt pár napja nagyon megfogott de nem tudom mit tegyek. Tobbi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Vendéglatós vagyok, pincértként dolgozom. Nagyon sok embert/ lányt meg tud ismerni igy az ember. Össze is tudtam már szedni igy egy két lányt egy-két éjszakás kalandra. Egy nap behött egy csaj egy sráccal rabdiztak.. Vég szemeztem a csajjal de nem akartam ott kecérkodni vele el is felejtettem. 2 napja láttam fb-n h a csaj kapcsolatban van . Onnan tudtam meg a csaj nevet. Bejelöltem es elkezdtünk dumálni iszonyat jokat beszéltünk uggyan az az érdeklődési körünk mint film mint zene ugyanazok a kedvenc filmjeink szinészek . Több órákat beszéltunk facebookon nagyon megfogott ez a lány. Intelligens okos szép... Szerintetek majd hivjam el vhova? Vagy varjak meg vele? Eljönne szerintetek? Ezen kattogok...

2014. dec. 4. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolatban van akkor lehetne annyi EQ-d hogy nem csábítod el a mostani barátjától... Habár... A mai világban ez nagyon szép dolognak számít :S


Szegény lúzer jelnelegi barátja :(

2014. dec. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azon kattogj hogy foglalt és ne tedd tönkre a kapcsolatát

ja és ha sikerül is szerinted ha a srácot csak ugy csalja téged nem fog majd mással sok kis naív (vagy csak nem gondolkodó?) ember :)

2014. dec. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sejtettek h ilyen válaszok jönnek :D nem akarom azt h a csaj megcsalja a srácot.. Akàrmennyire is furának tűnik nem foglalkoznék egy olyan csajjal aki megcsalja a barátját.. Szétcseszni sem akarom a kapcsolatot csak iszonyatosan megteszett személyisègre mint külsőre.. Nem tudom h éppen ezt a fiut szereti e.. Nem egy példa volt már a történelem soràn arra h elhódítottak egy csajt... Nem azért "kellene" nekem a csaj mert tíltott gyümölcs :D hanem mert ténxleg bejön és most nem a f@ommal gondolkodok hanem az agyammal :)
2014. dec. 4. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!