Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már nem szeretem?

Már nem szeretem?

Figyelt kérdés
Volt egy lány,nagyon bele voltam zúgva.Beszélgettünk,becézgettük egymást stb.Sokat bókolt nekem,meg más dolgokat csinált,én azt hittem,hogy belém van zúgva.De kiderült,hogy egy másik fiú jobban érdekli.De neki nem kellett.Ez elég rosszul esett,eldöntöttem,hogy nem érdekel ez a csaj és nem fogok törődni vele.De 4 hónapig szomorkodtam miatta,amikor láttam,hogy azzal a gyerekkel beszél,nagyon rossz volt,nagyon féltékeny voltam.Késöbb meg a másik gyerek rájött,hogy tetszik neki ez a csaj,és elkezdett udvarolni neki,de a csaj visszautasította.Most nekem akar irogatni,de nekem nincs kedvem visszaírni neki,el akarom felejteni,pedig még mindig vonzódok hozzá.

2014. nov. 30. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szereted,csak félsz a csalódástól..
2014. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyik oldalról gondolom büszkeség másik meg hogy tényleg félsz a csalódástól de ahogy írsz az jön le hogy szereted szerintem menj bele ha kapcsolatról van szó nem biztos hogy csalódni fogsz ha meg igen akkor tanultál valamit amit felhasználhatsz máskor a javadra! Ha nem kockáztatsz nem is nyerhetsz.
2014. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Neee... A kettő nem fér össze, ha már nem akarsz vele beszélni, de még mindig "vonzódsz" hozzá (=szereted), ez így nem jó. Azt mondtad, hogy egy másik fiú érdekelte? Ha egyszer megcsal másszor is megfog, csakúgy mondom. Szóval láttad őket beszélgetni... De ez még nem bizonyíték arra, hogy már az a srác tetszik neki (hacsak nem érintette meg a kezét miközben beszéltek). Egy részem azt mondja, hogy szívasd meg egy kicsit, hagy tudja meg, hogy milyen érzés volt neked. De a másik részem azt gondolja, hogy ez enyhén gyerekes és jobb tovább lépni az ilyen emberen, mint bosszút állni, mert annak meg van az esélye, hogy újra érzed majd azt az érzést amit éppen elfojtani próbálsz. Két lehetőséged van, vagy figyelmen kívül hagyod és akkor esélyed lesz találkozni egy másik lánnyal aki megérdemel téged, vagy válaszolsz neki és újra egy rongybaba leszel amit kedve szerint rángathat...
2014. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Korod?
2014. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17
2014. dec. 11. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!