Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A magasabb lányokkal miért...

A magasabb lányokkal miért könnyebb minden? Alapból kevesebb figyelmet kapnak? A 170-175 centisekre vagy annál is magasabbakra gondolok.

Figyelt kérdés
197 cm vagyok, észrevettem hogy a 170 körüli vagy feletti lányokkal könnyebb ismerkedni, valahogy fogékonyabbak. Ez azért lehet mert a legtöbb fiú a 170 alatti, tehát átlagosan alacsony lányokkal foglalkozik inkább?
2014. nov. 30. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán mert az alacsony lányok az alacsonyabb fiúkat részesítik előnyben.
2014. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*facepalm*

Mert te is egy égimeszelő vagy, a 170 alattiaknak megfájdul a nyaka ha csak a szemedbe néznek. :D

Én pl. észre sem veszem a 190cm magas fiúkat, mert kb. két lábat látok belőlük.

2014. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy olyan magas fiúval mint te persze, hogy szívesebben ismerkednek. Én is szívesebben ismerkednék magasabb srácokkal. Meg saját tapasztalat, hogy az alacsonyabb fiúk egyből elkezdenek pattogni azon, hogy mekkora vagyok, már a fejemhez vágták páran, hogy túl magas vagyok. Minden fiú nála alacsonyabb lányt keres és kevés az olyan, akit ez nem érdekel szerintem. De ez lányoknál is megvan. L/ 179 cm
2014. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-2:


Akkor lehet rosszul mondtam, ezért nem értettétek.


Az alacsony lányoknál is vannak sikereim. Csak a magasakkal meg még könnyebb.


Én arra gondoltam, hogy nem a magasságom az oka, hanem az hogy az alacsony lányoknál sokkal több fiú próbálkozik. Inkább ezt vettem észre. Az alacsony lányok több fiú közül válogathatnak.

2014. nov. 30. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:
hát az tény, hogy magas lányként nem válogathatok annyira, mint az alacsonyabbak, mert a nálam alacsonyabb fiúk eleve kiesnek, de nem hinném, hogy kevesebb figyelmet kapnék. gondolom azért lehet ez, mert te is magas vagy és egy 160 centis lánynak nem feltétlenül vagy az esete.
2014. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meleg levegő nehezebb mint a hideg minél feljebb mész annál ritkább és hidegebb a levegő azaz 170 cm felett oxigénhiány lép fel és ennek hatására agykárosodás történik. Ez fiúknál nem történik meg mert sokkal erősebb a szervezetünk max közbe beszédülünk. "De ezért van az hogy minden 170 cm magasabb lány bólogatós kutya és csak az igen szót ismeri" Remélem ki elégített a válasz
2014. nov. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!