Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék vége egy normális...

Szeretnék vége egy normális szép lányt, nem vagyok egy nagy dumás de nekem is összejöhet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 03:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem, neked soha. Ha az „átlagos” barátnőidet nem tudod értékelni, akkor ráb*sztál.
2014. nov. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Yehudina válasza:
A 11/11-es szuper (79%-os) válaszadó ocsmánysága miért nyerte meg bárkinek is a tetszését? Arra van ez az oldal, hogy a kérdezőt a sárga földig degradálja? Utálatos dolog.
2014. dec. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Yehudina válasza:
Még valami, majdnem kihagytam. Igenis összejöhet, mert mindenkinek megvan rá az esélye még akkor is, ha kissé visszahúzódó (amint írja, nem egy nagy dumás). A legváratlanabb időben és helyen fog vele találkozni.
2014. dec. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Természetesen, megvan rá az esély hogy összejöjjön, ugyanis nem mindenki szereti a nagydumás férfiakat.

Nyilván függ attól is hogy Te mennyire vagy jó pasi, valamint hogy lelkileg is értékes legyél.

Mindenkinek tisztában kell lennie a saját adottságaival és reálisan kell párt választani.

Valamint, egy-két sikertelen próbálkozás után nem szabad feladni, és nem szabad pár gonosz és pénzéhes nő miatt nőgyűlölővé válni, ugyanis nem mindenki ilyen! Kitartás!

Remélem megtalálod azt akire vársz! ;)


#Yehudina

A 11'-es válasz írója nem erre a válaszára kapta meg a 79%-át, hanem általánosságban a válaszai 79%-ban hasznosak.

2014. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12: Nekem nem látszik rajta értékelés.
2014. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nos, az attól függ számít-e hogy a lány értelmes szót is tudjon szólni amellett hogy szép. Csinos lányból rengeteg van, de ha az általam említett mindkét kritériumot figyelembe vesszük, már jelentősen szűkül a találatok száma.
2014. dec. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!