Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Dancsó Pétert megtaláltam...

Dancsó Pétert megtaláltam csajokéspasikon- lehet tényleg ő, vagy valaki szórakozott?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem o az...
2014. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Hát reméljük, bár amekkora paraszt tirpák a végén még tényleg ott lesz és "vicceskedik" ahogy szokott. Csak le ne lője valaki a poént.


Na jó reméljük nem, de ha igen az is kit érdekel.

2014. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem mivel az interneten találtad, kétséget kizáróan igaz!
2014. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy van elég státusza/népszerűsége (ami 1000 férfinak az országban az 5 millióból), hogy ezt önmagában akkor is meg tudja lovagolni sok lánnyal való szex céljából, ha a nők számára alapból nem vonzó személyisége/stílusa/viselkedése van.


Pusztán esztétikailag nincs a kinézetében semmi különleges. Nem jóképű, de nem is csúnya, simán teljesen átlagos kinézetű. Amit bőven ellensúlyoz ugye a híressége és ha a személyisége vonzó a nők számára(kezdeményező, céltudatos, magabiztos), akkor az is.


Nem voltam még híresség - Lehet hogy a valóságban ÉS az interneten keresztül is használja a hírnevét, hogy lányokkal szexeljen (ami egyébként teljesen rendben van, normális dolog, hiszen férfi).

2014. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


És kicsit sem szórakoztató inkább az az idegesítő ripacs ember kategória méltó követője lesz az alább felsoroltaknak: Sas József, Friderikusz, Sebestyén Balázs, Kiss Ádám, Hajós András...

2014. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy menjünk még lejjebb.

A hírnév az hírnév.


Pákóról, Győzikéről, VV Alekoszról és a hasonlókról is megvan a legtöbb embernek a véleménye, ami rohadtul negatív. Mégis ezek az emberek a hírnevüket felhasználva nagyon könnyen tudtak, tudnak és fognak tudni náluk sokkal vonzóbb nőket találni szex céljára.

2014. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Győzike nője nem olynan nagyon szép azért "bea asszony" mondjuk olyan átlagos, de jellemre elég mínuszos, feltéve ha az a jelleme ami a gőzikesóba volt hogy mindig üvölt meg ordít.


Pákó az nagy zsivány, a volt nőjének a lakásában élt nem túl legális módon a múltkor volt erről egy cikk...

2014. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi a hozzászólásokat.
2014. nov. 29. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!