Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan Oroszlányi és...

Van itt olyan Oroszlányi és Budapesti vagy környéki lány, aki ismerkedne egy nem túl jó kinézetű fiúval?

Figyelt kérdés
Egy visszahúzódó ronda fiú vagyok. Nem vagyok igénytelen, de a külsőm még így sem jó.. Sokan mondták ,már, hogy ronda vagyok... 18/F

2014. nov. 27. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen csábító ajánlat.Szerintem ha ezzel kezded a bemutatkozást,rögtön elélveznek.
2014. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
küldj privibe képet 17 l
2014. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmiértelme a képküldésnek.. Úgy sem tetszenék senkinek, ahogyan eddig sem. Azért köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 29. 01:08
 4/5 anonim válasza:
Öcsi ha még személyiséged sincs akkor mi értelme van ennek a kérdésnek? Ismerek pár embert akik nem néznek ki jól de istenem vannak lány barátjuk akiket néha ledobenek milyen jól néznek ki mert ott a belső egyinesege ha nem is szeret belé ott marad a haverság *_* ennyi élet kedved ne legyen már bocs és ezt most nem egoval mondom
2015. jan. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem havert keresek, hanem barátnőt!Barátom van és és az épp elég!..... (Ja, és fiú) Kérdező voltam... 18/F
2015. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!