Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha lejjebb adom az igényeimet,...

Ha lejjebb adom az igényeimet, és ez miatt ő bánt, az miért van?

Figyelt kérdés

Otthon, rokonok mindenki megvan győződve róla, hogy formás barátnőim voltak, sőőőt hogy nekem csak ilyenek lesznek.


Mikor valaki azt mondja, hogy látott engem (közben valaki más lehetett), egy teltebb lánnyal, akkor már a rokonaim mondják hogy tuti nem én voltam, mert én a vékony/sportos csajokra bukom.


De:


Megismertem egy lányt, mondhatni hogy éppen hogy átlagos és nem telt, engem nem zavar. Persze izgatna a dolog ha fogyna, vagy edzene, de érdemi jelentősége nincs.


Otthon megpróbáltam beadagolni a dolgot, mert hát, eléggé előrehaladtunk. Nem mondtam hogy van valaki, hanem hogy azért én ilyennel is eltudnám képzelni stb.


Teljesen más vélemény kezd kialakulni otthon - belőlem - nem egy rossz, csak más. Kevésbé igényes, mint amilyen eddig voltam.


És mondhatjuk úgy hogy a végén a lány megszívatott, mert úgy néz ki, hogy nem akar velem már randizni. Így haza se fogom hozni.


Eredmény hogy:


Otthon mindenkinek 180 fokban megváltozott a véleménye rólam, és azt gondolják, hogy már fűt fát hazahoznék.


Írtó kellemetlen lett volna itthon, de felvállaltam volna őt, ami csak itthon lett volna kicsit problémás, mert megszoktak valamit.


Tudom hogy az én életem meg minden, de ez mégis csak a családom, ha valaki így megszívat, akkor jogosan érzem magam dühösnek nem?


2014. nov. 27. 14:49
 1/2 Kurtz Bickle ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de valószínűleg sekélyes sznobok vagytok.
2014. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tudom hogy hülyén hangzik, de röviden az a lényeg, hogy itthon felvázoltam egy olyan tulajdonságom, ami csak azért volt, mert megtetszett egy lány lelkileg.


eléggé magyarázkodnom kellett volna miatta, és megtettem volna, mert tetszett, meg nagyon megszerettem.


de mire ezt beadagoltam itthon, ő lelépett, így most hülyének vagyok nézve, vagy pedig annak hogy olyan vagyok amilyen nem.


lényeg nem is ez, hanem hogy felálldoztam a belső értékeimet itthon, legalábbis leraktam az igényeimet, és mégis én vagyok a hibás. Ezért nem hiszem hogy snoob vagyok.

2014. nov. 27. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!