Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem túl izgalmas a beszélgetés...

Nem túl izgalmas a beszélgetés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15/F vagyok.

Van egy csaj, aki tetszik, valószínűleg én is neki.


Még élőben nem találkoztunk, mert még csak szombat óta ismerjük egymást.


A probléma, hogy szerintem eléggé unhatóak a beszélgetéseink.

Tehát nincs hosszabb szünet két üzenetváltás között, van téma.

De semmi különös nincs benne.


Néha próbálok vicceskedni, de lehetőség sincs erre nagyon.

Ha pedig valamihez kapcsolódva valami vicces sztorit szeretnék elmesélni, az soha nem jön össze, mert ami velem történt is vicces, az elmesélve egyáltalán nem lesz vicces, inkább siralmas.


Mit tegyek??


2014. nov. 25. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Jajj valahogy fel kellene dobni a témázást. A másik, hogy minél előbb találkozzatok,nehogy annyira megunja a netes beszélgetést, hogy vége szakadjon az ismerkedésnek...
2014. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Találkozzatok és akkor egyértelműen kiderül, hogy tudtok-e beszélgetni
2014. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj érdeklődni felőle, családjáról, hobbijáról, barátairól, érdeklődési köréről. Kérdezz! Az emberek általában szeretnek magukról beszélni... Kérd ki véleményét dolgokról. Ez nekem bevált, nagyon jó beszélgetések alakulhatnak így ki...
2014. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, csak gondolod, hogy vicces vagy...
2014. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4


Ki a rák mondta azt, hogy vicces vagyok?

Ki mondta, hogy annak gondolom magam?


"Ha pedig valamihez kapcsolódva valami vicces sztorit szeretnék elmesélni, az soha nem jön össze, mert ami velem történt is vicces, az elmesélve egyáltalán nem lesz vicces, inkább siralmas."


Ha megpróbálod értelmezni ezt a mondatot, leeshet, hogy éppen az ellenkezője vagyok..

2014. nov. 25. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!