Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Internetes ismerkedés - Járt...

Internetes ismerkedés - Járt már valaki így?

Figyelt kérdés

Barátságnak indult a dolog, nem akart kapcsolatot egyikünk se és egy jó ideig teljesen anonimek voltunk egymás számára. Aztán ő küldött magáról képet. (Nem én kértem, magától csinálta.) Azóta eltelt már egy pár hónap és most rajtam a sor. Amilyen hülye voltam megígértem neki, hogy hamarosan leleplezem magam, de nagyon félek a reakciójától. Félek, hogy elveszítem, ha megtudja kivel is beszélt ennyit.

Szóval a kérdésem az, hogy más is járt már hasonló helyzetben és ha igen, akkor annak mi lett a végkifejlete?



2014. nov. 24. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát tök mindegy hogy nézel ki, attól még barátod marad szerintem. Ha meg többet akarsz és nem jössz be neki, tök mindegy. Ha 1 hét után küldtél volna képet akkor se jöttél volna.
2014. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy már nem tudok rá barátként tekinteni és ezt ő is tudja.
2014. nov. 24. 23:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg tök mindegy.

Vagy bejössz neki, vagy nem.

2014. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy elküldöd neki a képet és vagy tetszel neki vagy nem. Vagy nem küldesz és besértödhet.
2014. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha attól jobban érzed magad küldj képet ês segítek belőni a reakcióját
2014. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Inkább nem. :D

Önbizalmam kb. semmi, éppen ezért olyan nehéz.

2014. nov. 24. 23:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Ok csak gondoltam egy idegennek nem kell megfelelni

Azért hajrá!

2014. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi lesz ha eljön az idő és a varàzsló felfedi a titkàt?

Sok opció lehet ilyen beteg vilàgba..

most olvastam el a szürke ötvent-villàmolvasàssal meg sajnos türelmetlen vagyok nem bìrtam kivàrni a végét a szaftos részletekhez lapoztam 😅. A csaj beleszeretett a gazdag pasiba akinek "csak"alàrendelt volt. A pasi hasznàlta a szex jó volt de nem érinthette a nő nem bujhatott mellé stb.a szűz csajt sokmindenbe bevezette de volt ereje elmenni otthagyva kocsikulcsot mindent hisz első kapcsolattól többet vàrt de tudta több nem lesz csak dugàs.


A mostani nők is ilyenek mindig a rosz a jó..képesek azt szeretni aki évekig lesi hülyiti..

2014. nov. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Végkifejlet?-majd megirjuk mi lesz?

A könyv nem tetszett itt nem volt hapoy end..😢a csaj nem tudta megfehteni a beteg pasit..azt hittem ez a csaj megfogja majd és megvàltozik..de nem..

2014. nov. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi van ha sok a tüske?

Ha a màsik tud mindent de nem akatja az agya felfogni elfogadni.

Önpusztitàsba bele lehet halni vagy a szégyenbe? :(

2014. nov. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!