Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek borosta eltüntetné...

Szerintetek borosta eltüntetné rólam az aranyos jelzőt?

Figyelt kérdés

Szoktam randizni lányokkal, de azt érzem folyamatosan, hogy nem igazán hozom lázba őket. Általában friendzone-al végződnek a kapcsolataim (az mondjuk biztos, hogy nem mindig bennem volt a hiba!)Szerintetek borostával sexybb lennék?

Privát üzenetre küldök képet (nem akarok ismerősbe botlani :D ) egy kort is mellékeljetek pls. 2 képet küldök, az egyik már 1 éves, azóta már változtam (fejben)


Lányok véleménye érdekelni. Olyan lányoké, akik lánynak is születtek!!


22/F



2014. nov. 24. 21:42
1 2
 1/18 anonim válasza:
Küldhetsz :)
2014. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Jaj, ilyen szohasznalaton a borosta nem segit.:(

Amugy megnone rendesen vagy csak itt-ott lenne egy szorpamacs?

2014. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

szerintem megnőne rendesen egy idő után. Ha meg nem akkor stornó az egész. :)

Képet csak privát üzenetre küldök.

2014. nov. 24. 21:51
 4/18 anonim ***** válasza:

tévúton vagy ha a külalakban keresed a megoldást erre.

az irányítás-párbeszéd,helyzet-megtartása a titok.

aki meg tudja tartani,arra soha nem mondják,hogy aranyos.

a határozatlanokra,könnyen terelhetőekre,befolyásolhatóakra mondják az aranyost ha szőrös képű,ha nem.

2014. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
kuldhetsz 17 :)
2014. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Küldheted/22:)
2014. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
olyan lánnyal még nem randiztam, akinek a külsejére azt mondtam volna, hogy na ezt... lehet érezték rajtam, hogy nem tudom, mit akarok tőlük?
2014. nov. 24. 22:03
 8/18 A kérdező kommentje:
ja ha küldök képet, akkor választ is várnék. Nem csak azért küldöm, hogy legyen egy új A0-ás poszteretek :D
2014. nov. 24. 22:05
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a szőr számít. Nekem a seggem is szőrös mégse jönnek tőle lázba a lányok. Egyébként is a borosta nem mindenkinek áll jól, valakit hajléktalanná varázsol. Pár szőrszál nem fog kasanovává változtatni
2014. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
akkor csinálok kockahasat! amikor elkezdtem edzeni akkor valahogy sokkal jobb volt a közérzetem és az önbizalmam is megugrott. Nagyszüleim dagadt törpét akartak és valamiért én voltam a "kiválasztott"
2014. nov. 24. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!