Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vicces vicces vicces xd?

Vicces vicces vicces xd?

Figyelt kérdés
A suli után 14:30 kor megyek a buszhoz és mindig ott van egy lány aki megtetszett a napokban és már oda mennék hozzá veszélgetni :D , de vagy nem látom a buszon vagy lekésem a tesi miatt :"D Sűrűn gondolok rá de nem vagyok úgy szerelmes h zavarba jöjjek xd Mégis az agyam folyton pörög újabban és unatkozok itthon, mit tennétek a helyemben csak kíváncsiságból. Nyugi nagy valószínűséggel maradok a saját tervemnép csak kíváncsi vagyok h ti mit reagálnátok a helyemben :D De őszintén ;)
2014. nov. 24. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el egy cukrászdába, legyél vele kedves, majd amikor megérkeztek és nekiálltok kajálni, akkor kezd el alázni, hogy ne egyen már ilyen cukros szarokat, el fog hízni, már így is olyan kövér, stb!
2014. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. Én megpróbálnék ismerkedni vele a helyedben,de ezt az xd dolgot nem tudnád mellőzni,a szöveg közben?
2014. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem volt vicces.
2014. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De mi ebben a vicc??
2014. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
járj el kondiba:D
2014. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jártam de 1,5 év után meguntam :"D
2014. nov. 25. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!